Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Cześć wszystkim.w nowym roku nowe wydanie i kolejna część instalacji


Załączone pliki Miniatury
                   
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Instalacje sanitarne i woda skończone jeszcze próba Szczelności i wewnątrz koniec, ale to jak się troszkę ociepli. Zostanie z 2 dni elektryki, i czekać na okna.


Załączone pliki Miniatury
                       
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Zapomniałem podać ceny za materiały cena roboty jeszcze nie podana gdyż robiliśmy to razem z kolega z pracy on jest hydraulikiem firma BojBud Marcinkowice polecam. Cena materiałów 1218 zł.  15 punktów podejść wody, 13 kanalizacji tak na zaś jak by mi się koncepcja zmieniła za jakiś czas, i żeby nie kuć i przerabiać.
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
SSZ juz jest jeszcze na montaż rolet trzeba zaczekać


Załączone pliki Miniatury
           
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Cześć Fraczek84.

W swoim domu chcielibyśmy położyć podobną blachodachówkę modułową, czy mógłbyś odpowiedzieć na nasze pytania?
Ile wyniósł koszt materiału na pokrycie dachu?
Czy robocizna była Twoja? Jeśli nie, ile skasowano za położenie?
Czy obróbkę blacharską (pas nadrynnowy) kupowałeś jako gotowy, zagięty już produkt? Może wykonywano Ci ją na miejscu?

Z pozdrowieniami.
Odpowiedz


Zapłaciłem tylko 5 tyś. Za zrobienie konstrukcji. Cała reszta to moją praca wraz z obróbkami tylko materiał kupiłem mam gietarke więc wszystko robiłem sam wyżej w poście podawałem ceny ile płaciłem za materiały. Blacha 28 zł /M2 blacha płaska 55zl za arkusz
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Dzięki, że odpowiedziałeś. Czy blachodachówka to Budmat Venecja? Skąd tak niska cena za m2?
Odpowiedz
Tak jest to budmat venecja. Brałem od znajomego z którym ciągle handluje, Tarnów ul. Krakowska
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Kolejny dzień i kolejny krok do przodu .Mianowicie grzyby na suficie prawie przykrecone i zadrutowane pod wełnę


Załączone pliki Miniatury
           
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Polecam firmę nowbud klimatyzację, wentylację, rekuperacja, odkurzacze centralne


Załączone pliki Miniatury
   
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu