Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Będzie standardowa konstrukcja koszt dachu materiał +robota z folią i latami ma wynieść 11tys. Co powiecie na tą folie dachowa


Załączone pliki Miniatury
       
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
11 tys. to mega korzystna cena!
Nie znam producenta tej membrany, ale gramatura 220g to już górna półka!
Mi proponowano od 140-220g.
Zdecydowałem się na 170g.
Odpowiedz
4.2zł/m2 nie idzie rozerwać tej membrany jeśli się ją natnie to tak, a tak kto niema szans
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Czapeczka na kominach została zalana jeszcze tylko skrucić wkład i osadzić wyciąć wentylację  Czy ktoś ma wejście na dach tej firmy??


Załączone pliki Miniatury
       
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Witam komin został oklejony styropianem i zasiadkowany kapelusze dopasowane


Załączone pliki Miniatury
   
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz


Nie dowiedziałem się czy folia dobra w tej cenie. Ale mogę się pochwalić troszeczkę. Była sobie kupa drewna a powstało takie coś

Można powiedzieć że to dziecinna robota nawet mała to potrafi zrobić hehe leszcze tylko podłoga na stryszku i gotowy dach, w dniu jutrzejszym zakładam blachy na pas pod rynnowy krycie w następnym tyg że względu na kolosalne opóźnienia


Załączone pliki Miniatury
                                           
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Witam , standardowa konstrukcja spiera się na ścianach działowych , przeglądałem wpisy i pod ścianami działowymi nie ma fundamentów chyb że czegoś nie zauważyłem .
Odpowiedz
no nie ma, nie wiem czy ten wieniec na działówkach wystarczy żeby ściana/ chudziak nie pękały... dojdzie jeszcze dachówka/wiatr/śnieg
zobaczymy w trakcie uzytkowania. Szkoda że działówki z bk
Odpowiedz
Zwieńczenie ścian działowych na pewno je wzmocni ale ciekawe czy nie narobi większych szkód jak wiązar siądzie na ścianach. Pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam ma być blacha nie dachówka to będzie trochę lżejszy dach. Nabiera wyglądu :-)
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości
  
Menu