Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Budowy - Oracze k/Ełku
#11
O Panie to prawie piwnica wyjdzie. Oby tylko pogoda tej zimy dała popracować. Nie spiesz się z zasypką coby dno wykopu nie było zamarznięte i żeby wyschło albo melasę zeskrobać do suchego bo później siądzie. Pozdrawiam
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#12
Niestety, ale IV strefa + pochyła działka i mamy to co mamy. Wymyśliliśmy już jak zagospodarujemy działkę i ten "nasyp", który powstanie od frontu więc to jakby nie stanowi problemu. Co do pogody to cóż, z tym na co wpływu nie mamy walczyć nie będziemy Smile. Z zasypywaniem oczywiście nie zamierzam się spieszyć, wszystko zależy od matki natury. A tym czasem między lasem na naszej parceli:


Załączone pliki Miniatury
           
nadejszla wiekopomna chwiła Tongue
Odpowiedz
#13
Gdzie taki wynalazek sprzedają jak dobrze widzę bloczki betonowe p+w?
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#14
(10.12.2017, 23:09)krzysiek1986 napisał(a): Gdzie taki wynalazek sprzedają jak dobrze widzę bloczki betonowe p+w?

Ja też do niedawna myślałem że jak bloczki betonowe to tylko pełne. Dostałem na nie dobrą cenę, a że wytrzymałość w MPa mają taką samą i są idealnie równe, a po wymurowaniu tworzą niemalże idealną powierzchnie to dlaczego nie.
nadejszla wiekopomna chwiła Tongue
Odpowiedz
#15
Co to za producent? Faktycznie wygldaj na bardzo rowne Wink
Odpowiedz


#16
(12.12.2017, 08:40)Wojtek napisał(a): Co to za producent? Faktycznie wygldaj na bardzo rowne Wink

A o taki Wink


Załączone pliki Miniatury
   
nadejszla wiekopomna chwiła Tongue
Odpowiedz
#17
Hey jestem z Ełku i także przymierzam się do budowy takiego domku
powiedz jak sprawa z dachem ? wiązary gotowe czy sam będziesz robić ? jakie koszta dachu ?
Odpowiedz
#18
(16.01.2018, 16:08)broszford napisał(a): Hey jestem z Ełku i także przymierzam się do budowy takiego domku
powiedz jak sprawa z dachem ? wiązary gotowe czy sam będziesz robić ? jakie koszta dachu ?

Witam krajana Smile
Dach zamówiłem w firmie N DREWNO, oczywiście są to wiązary. Koszt konstrukcji przy kącie nachylenia dachu 30 stopni to 20tyś z montażem. Razem z wiązarami przywiozą mi łaty i kontr łaty bo wychodzi taniej niż u nas. Zapraszam na budowę - zobaczysz co i jak.

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
nadejszla wiekopomna chwiła Tongue
Odpowiedz
#19
Dziś widzialem, że ekipa zaczęła matować wiązary. Super idzie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
(05.02.2018, 22:49)blazejoracze napisał(a): Dziś widzialem, że ekipa zaczęła matować wiązary. Super idzie. Pozdrawiam
Z wiązarami poszło bez problemów, ekipa fajna (wesoła). Dzisiaj "zagwoździłem" ostatnią łatę a moja urocza małżonka uwiła piękną wiechę Wink . Teraz czas na króciutką pauzę Big Grin . Do zobaczenia wkrótce.

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
nadejszla wiekopomna chwiła Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu