Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geodeta
#1
Witam.Trochę mnie nie było na forum . Opiszę co się działo przez ten czas.Generalnie były problemy z Energą i papierami ale już ogarnięte.Miałem walczyć sam z fundamentem ale niestety nie mam na to czasu.Budować będzie dobra ekipa z polecenia.Koszt robocizny od fundamentu do wieńca+murowanie ścian działowych+kominy to 21 tyś.Plus kierownik budowy 2 tyś.Materiały będe miał z jednego składu,taniej .Wiązary Szuwała, będzie firma montować ,wstępna wycena 18.500 zł całość.

Wniosek o kredyt złożony i jest już pozytywna akceptacja.Bank Millenium.Jak by co mogę podać szczególy.

Więc tak projekt już po adaptacji.Pozwolenie na budowę już w moich rękach.

Zmiany finalne po wielu przemyśleniach są takie:

-przesunięcie drzwi tarasowych
-przesunięcie kominka na scianę w salonie w raz z kominem
-w miejscu łazienki będzie pokój
-łazienka będzie zaraz za kotłownią

Sposób ogrzewania : pompa ciepła LG 9 KV-powietrzna.22,500 zł z montażem.

Droga wykorytowana i utwardzana.Geodeta dzisiaj wytyczył osie budynku.W ponieziałek rusza ekipa.Wstawiłem kilka fotek.W razie pytań odpowiem.

Pozdrawiam.
[Obrazek: HhT1LBnPnLAn0qyfkeBOmpgxdxyqsxxmZ0L_cNPQ...04-h622-no]
[Obrazek: b-XeaMQ6hFC9JnI4cKyTBLPtb3d0-yzlay0hr-Tp...04-h622-no]
[Obrazek: Xm5c3eteYfar4nHii2ESchDGY_7Mn5pXLEUhKUhj...04-h622-no]

[Obrazek: Yq0XFcEOwP733Yia2wPNsuCMG31RJVpRqFbd9twK...04-h622-no]

[Obrazek: HaLHhtJzLvlQq364kOXein9MBfs1eC0qwTudruRJ...04-h622-no]
Odpowiedz
#2
Ja mam takie trochę banalne pytanie: jakie poniosłeś koszty przed budową, których nie ma w kosztorysie? Tzn w związku pozwoleniami, przyłączami itp

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
21 tys to bardzo dobra cena... u mnie liczą sobie za ten sam zakres prac minimum 35 tys
Odpowiedz
#4
Witam za ta pompe ciekawa cena ? ktos ci to wycenial
Odpowiedz
#5
Witam. Podpinam się pod pytanie dotyczące pompy. Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz


#6
Witam. Tak wyceniała mi to firma ze Starogardu Gdańskiego. Na tą chwilę 22,500 zl z montażem.

www.pompymeeting.pl
cnc Marek Jankowski

Dodałem koszty budowy w osobnym wątku Smile .
Odpowiedz
#7
Witam.
Powodzenia życzę.
Mam prośbę.........nietypową.........mógłbyś zdjęcia wstawić z utwardzania drogi dojazdowej do działki, co dawałeś oprócz gruzu, jak to będzie wyglądać i jak wygląda kosztowo sprawa.
Z góry dzięki
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o drogę to za dużo nie było kombinowane . Tzn nie robiłem tego tak starannie jakoś. Sypany był tylko gruz ale i tak była masakra przez deszcze. Nie było szans żeby to sie ubiło. Wszystko szlo w  ziemię. Teraz są kolejny i czekam aż mróz pusci. Wtedy to wyrównam i zostawię . W około domu to szkoda gadać co się działo ☹ . Koleiny po kolana były.
Odpowiedz
#9
ja miałem podobny problem z drogą wrzuciłem ok 30-50 cm gruzu (nierówności) i zasypałem żwirem z piachem u nas się to mówi na mlik drobny żwir z piaskiem z pod taśmy trafił się przy okazji walec wiec trochę pojeździł jest ekstra z czasem trzeba będzie podsypać bo to wszystko cały czas osiada
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
#10
(22.01.2018, 21:23)czarny286 napisał(a): Witam. Tak wyceniała mi to firma ze Starogardu Gdańskiego. Na tą chwilę 22,500 zl z montażem.

www.pompymeeting.pl
cnc Marek Jankowski

Dodałem koszty budowy w osobnym wątku Smile .

To jest finalnie wycena na gotowo razem ze zbiornikiem ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu