Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszka się
#21
(02.03.2018, 20:46)Andrzej85 napisał(a): pytanie odnośnie stropu - czy nie ucieka ciepło - teść mówi że może być nieciekawie z tym stropem - na wiosnę buduję Smile

nooo moze byc nieciekawie, bo sie kupa betonu nie zmarnuje :Smile stali.
Odpowiedz
#22
Witam,
Jesteś jednym z nielicznych, którzy budowali z dachem dwuspadowym i z czerwonego pustaka.
Czy mógłbyś napisać ile zużyłeś pustaków na ściany nośne ze szczytami oraz na działówki.
Musiałeś mieć też zaprawę (a nie klej jak to ma miejsce przy betonie komórkowym) więc zadręczę Cię  Wink jeszcze pytaniem co do ilości cementu i piasku na zaprawę (chyba że użyłeś gotowej mieszanki).
Będę wdzięczna za informację.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
Piasku kup pełną wywrotkę - połowa i tak pójdzie na fundamenty, a jak coś zostanie to wykorzystasz przy tynkach / posadzkach. W najgorszym przypadku pójdzie jako podbudowa pod podjazd Wink Zresztą zapytaj ile u Ciebie kosztuje transport, aby nie wyszło że 25 ton piasku 500 zł, transport 200 zł Wink
Odpowiedz
#24
Witam

Mieszkamy już 8 miesięcy.
Udało się zrobić podbitkę i tynk.
Opaska, schody i taras też się robi.
Jutro zapodam więcej zdjęć.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#25
Pięknie to wygląda Smile  Czekamy na więcej zdjęć oraz garść info odnośnie dotychczasowego użytkowania. Pozdrawiam.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz


#26
Photo 
Widok z lotu ptaka Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#27
U mnie wyjdzie identycznie. Już nie mogę się doczekać tego etapuSmile Jakie pieniążki do tego etapu?
Odpowiedz
#28
Podobają mi się podesty przed drzwiami i jako taras wykładane z kostki, tak jak u Ciebie.
W jaki sposób jest to zrobione?
Jakiś fundament, ścianka, czy trzymają tylko te "palisady", krawężniki?
Jeśli tak, to te od najwyższego stopnia są najdłuższe i sięgają poziomu gruntu, czy kończą się w zagęszczonym piasku?
Odpowiedz
#29
Od frontu bardzo ładnie to wygląda Smile Czy zechcesz pokazać domek od tyłu? Big Grin
Odpowiedz
#30
Witam, można prosić więcej fotek z budowy? pozdrawiam.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu