Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Dobrzyca k/Piły
#11
To moja pierwsza przygoda z "budowlanką". Rusztowanie mieliśmy tylko na kółkach ale z taką konstrukcją jakieś 20 minut i było po temacie Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#12
Widzę że stawiałeś z Ytonga. Ile Ci wyszło warstw? Ja mam zaplanowane 14,5 czyli 14 x20 cm + 10 cm i wieniec na 30 cm.
Odpowiedz
#13
(22.11.2017, 17:39)jack_kawalec napisał(a): Widzę że stawiałeś z Ytonga. Ile  Ci wyszło warstw? Ja mam zaplanowane 14,5 czyli 14 x20 cm + 10 cm i wieniec na 30 cm.

14 warstw i wieniec 30 cm.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#14
(27.11.2017, 00:35)mordad napisał(a):
(22.11.2017, 17:39)jack_kawalec napisał(a): Widzę że stawiałeś z Ytonga. Ile  Ci wyszło warstw? Ja mam zaplanowane 14,5 czyli 14 x20 cm + 10 cm i wieniec na 30 cm.

14 warstw i wieniec 30 cm.

Super  juz domek wyglada powodzenia w dalszych pracach Smile
Odpowiedz
#15
Ciąg dalszy


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


#16
(19.12.2017, 16:42)mordad napisał(a): WCiąg dalszy

Wyglada to naprawde fajnie- dobre tempo, wstaw wiecej fotek domu z kazdej strony
Odpowiedz
#17
Fajnie się prezentuje ta dachówka szczególnie gąsiory jakiej to firmy i rodzaj? A od czoła jak wykończysz okap za rynną?
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#18
Na każdym dachu o spadku połaci większym niż 25%, a także na dachach pokrytych materiałami łamliwymi powinny być zamontowane akcesoria (stopnie i ławy kominiarskie) pozwalające na bezpieczne poruszanie się po dachu oraz przeprowadzanie kontroli i konserwacji różnych umieszczonych na nim elementów
Odpowiedz
#19
Nie myl stopni z %, 25% to około 14stopni. Wygogluj przelicznik i zobaczysz. Pozdrawiam
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#20
Do piątku postaram się porobić więcej zdjęć. Dachówka jak i gąsiory to zestaw Creaton Titania - czarna glazura. Z tymi stopniami i ławą trochę się zgapiliśmy przy wycenie, ale z drugiej strony przydadzą się do poprawienia kominów, ponieważ struktura niewytrzymała warunków atmosferycznych i powstały zacieki. Tępo prac nie jest złe, gdyby nie pogoda byłoby jeszcze szybciej. Aktualnie planujemy zrobić elektrykę, hydraulikę, szkielet sufitu, a następnie poczekać do marca z tynkami.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu