Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosztorys Budowy do kredytu.
#1
Witam.Jestem na etapie zrobienia kosztorysu budowy domu do Banku Millenium.

Czy ktoś z was forumowiczów robił taki kosztorys na ten dom ? Dom za 150 tyś.

Jeśli tak to czy jest możliwość przesłania ksera lub zdjęcia takiego kosztorysu na priv do mnie ?

Np na emaila matrix3616@wp.pl

Będe wdzięczny.Dziękuję .
Odpowiedz
#2
Witam, przyłączam się do prośby, mogę też prosić o kosztorys na priv?

Może ktoś z Was miał kredyt na mieszkanie i chciał zmienić hipotekę na budowę domu, orientujecie się jak to wygląda z bankami?
Odpowiedz
#3
Cześć, 

Kosztorys do banku przy każdej budowie będzie inny pomimo tego samego projektu. Po pierwsze część banków wymaga aby koszt metra budowy była na poziomie minimum 2000 zł w innych np. PKO BP musi to być już 2500.

W samym Millennium kosztorys możesz mieć przygotowany do stanu developerskiego lub wykończonego
więc jaki Ty chcesz? Kolejna sprawa ; z kredytu rozliczasz się zdjęciami a nie fakturami więc lepiej brać na górkę 
aby mieć rezerwę. Rezerwa Cie nic nie kosztuje bo jeżeli kredyt jest przyznany ale nie wypłacony  na Twoje konto 
nie płacisz za to ani grosza kosztów. 

Trzymając się Millennium musisz mieć własną wycenę budowy do banku więc kosztorys może wykonać dla Ciebie rzeczoznawca, któremu
i tak zapłacisz. 

Zajmuje się finansowaniem nieruchomości od 10 lat. Projekt Łukasza kupiłem i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia.


Pozdrawiam

Daniel
Odpowiedz
#4
Ja jestem w trakcie, znaczy czekam już finalnie na kredyt, wnioski poszły do PKO BP i do Milenium. Kosztorys przygotowywałem razem z doradcą, wiadomo że tak jak wyżej kolega napisał, liczy się później stan faktyczny ile wydasz a nie to co napiszesz.
Odpowiedz
#5
(03.10.2017, 12:59)DanielPZ napisał(a): Cześć, 

Kosztorys do banku przy każdej budowie będzie inny pomimo tego samego projektu. Po pierwsze część banków wymaga aby koszt metra budowy była na poziomie minimum 2000 zł w innych np. PKO BP musi to być już 2500.

W samym Millennium kosztorys możesz mieć przygotowany do stanu developerskiego lub wykończonego
więc jaki Ty chcesz? Kolejna sprawa ; z kredytu rozliczasz się zdjęciami a nie fakturami więc lepiej brać na górkę 
aby mieć rezerwę. Rezerwa Cie nic nie kosztuje bo jeżeli kredyt jest przyznany ale nie wypłacony  na Twoje konto 
nie płacisz za to ani grosza kosztów. 

Trzymając się Millennium musisz mieć własną wycenę budowy do banku więc kosztorys może wykonać dla Ciebie rzeczoznawca, któremu
i tak zapłacisz. 

Zajmuje się finansowaniem nieruchomości od 10 lat. Projekt Łukasza kupiłem i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia.


Pozdrawiam

Daniel

Dzięki za odp.Ale prosiłbym o przesłanie jakiego kolwiek kosztorysu do Banku z projektu Domu za 150tyś.Jeśli ktoś ma z Banku Millenium to jeszcze lepiej by było.Miał bym pogląd jak to się robi,opisuje .

Dziękuję.
Odpowiedz


#6
(04.10.2017, 15:27)czarny286 napisał(a):
(03.10.2017, 12:59)DanielPZ napisał(a): Cześć, 

Kosztorys do banku przy każdej budowie będzie inny pomimo tego samego projektu. Po pierwsze część banków wymaga aby koszt metra budowy była na poziomie minimum 2000 zł w innych np. PKO BP musi to być już 2500.

W samym Millennium kosztorys możesz mieć przygotowany do stanu developerskiego lub wykończonego
więc jaki Ty chcesz? Kolejna sprawa ; z kredytu rozliczasz się zdjęciami a nie fakturami więc lepiej brać na górkę 
aby mieć rezerwę. Rezerwa Cie nic nie kosztuje bo jeżeli kredyt jest przyznany ale nie wypłacony  na Twoje konto 
nie płacisz za to ani grosza kosztów. 

Trzymając się Millennium musisz mieć własną wycenę budowy do banku więc kosztorys może wykonać dla Ciebie rzeczoznawca, któremu
i tak zapłacisz. 

Zajmuje się finansowaniem nieruchomości od 10 lat. Projekt Łukasza kupiłem i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia.


Pozdrawiam

Daniel

Dzięki za odp.Ale prosiłbym o przesłanie jakiego kolwiek kosztorysu do Banku z projektu Domu za 150tyś.Jeśli ktoś ma z Banku Millenium to jeszcze lepiej by było.Miał bym pogląd jak to się robi,opisuje .

Dziękuję.
Ale tu  nie masz nic do opisywania. Wpisujesz kwoty jakie potrzebujesz i na jakie masz zdolność ( kosztorys załączam).


Załączone pliki
.pdf   Millennium_kosztorys_budowy.pdf (Rozmiar: 368.97 KB / Pobrań: 2,601)
Odpowiedz
#7
Ok. Dzięki. Juz sobie poradziłem w inny sposób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu