Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Kostrzyn k/Poznania
#1
    Zaczęło się od ogrodzenia oraz zrobienia szopki.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Witam. Zacnie to wygląda jak na początek, no i fajnie że sąsiad przez płot rzuci okiem na budowę pod nieobecność inwestora Smile To czasem nieoceniona pomoc. Pozdrawiam i życzę szybkich postępów!
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#3
Zdjęcie humusu, wykopy pod fundamenty oczywiście chwila czasu łopata i taczka i dużo samozaparcia

wykopy ciąg dalszy


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#4
Środkiem też wykop pod ławę fundamentową?
Odpowiedz
#5
(01.10.2017, 15:36)slawosz napisał(a): Środkiem też wykop pod ławę fundamentową?

Tak też bo środkiem jest ściana nośna przygotowana na strop w przyszłości gdyby okazało się że zaszła taka potrzeba za naście lat. koszty znikome na tym etapie a przygotowane jest.

szalowanie

Mojej produkcji giętarka do strzemion za całe 5zł. :Smile dała rade lecz na pewno sklepową było by szybciej bo idzie po 2 pręty giąć.
zbrojenie poskręcane i zalane pierwszy etap zakończony

Murowanko, najgorzej zacząć później już leci. izolacja przeciw wilgoci środek  1 w stosunku 1/1 i 3 razy normalnie na zewnątrz tak samo i na kleju na styropianie 1x 1/1 i 2 normalnie. dzieci po dzieciach.

Posadzka na gruncie już jest robione listwa wibracyjną . Są nierówności około 1 cm  przy zastosowaniu Łukasza patentu z profilami CD co do milimetra bu było


Załączone pliki Miniatury
                                                                                       
Odpowiedz


#6
Jak ja ci zazdroszczę gruntu. U mnie glina ? piękna robota. Oby tak dalej .pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(01.10.2017, 22:00)tomi99 napisał(a): Jak ja ci zazdroszczę gruntu.  U mnie glina ? piękna robota. Oby tak dalej .pozdrawiam

Własnie czekam za dachem aż przyjedzie
Odpowiedz
#8
Czyli ściany już masz a dziennik jest z opóźnieniem?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#9
(02.10.2017, 11:25)maciej87 napisał(a): Czyli ściany już masz a dziennik jest z opóźnieniem?

Witam Macieju
Tak ściany nosne juz mam działowe zrobie zima. Powiedz mi czy ty gdzies w okolicach mieszkasz ze byl bys w stanie wykonac tynki gipsowe wzmocnione.
Odpowiedz
#10
Etap Ściany nośne plus wieniec zakończony


Załączone pliki Miniatury
                                                   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu