Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Kostrzyn k/Poznania
#21
Nie za membranę zapłaciłem tym co konstrukcje stawiali i obrazu kontry nabili. Gdyż pogoda była w kratkę nie chciałem by wiązany mokły. A poza tym naciągane w 2 to przy wietrze to życzę powodzenia. Grozi spadnięciem z dachu. Naciągałem jeden pasek bo zabrakło membrany i nie żałuję że zapłaciłem.
8zł za metr z kontra.
A pomoc przy wnoszeniu dachówki  i podawaniu gasiorów oraz przy docinkach w sumie kilka godzin
Odpowiedz
#22
(14.11.2017, 20:37)Michał1988 napisał(a): Nie za membranę zapłaciłem tym co konstrukcje stawiali i obrazu kontry nabili. Gdyż pogoda była w kratkę nie chciałem by wiązany mokły. A poza tym naciągane w 2 to przy wietrze to życzę powodzenia. Grozi spadnięciem z dachu. Naciągałem jeden pasek bo zabrakło membrany i nie żałuję że zapłaciłem.
8zł za metr z kontra.
A pomoc przy wnoszeniu dachówki  i podawaniu gasiorów oraz przy docinkach w sumie kilka godzin

Witam
Jak został wykonany okap bo widzę że kontrłaty schodzą do samego dołu? Jak został zamocowany pierwszy rząd dachówek? tylko wsunięty pod drugi czy mocowany jakoś? Pozdrawiam
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#23
Czy mi się wydaje czy wieniec jest niższy niż w projekcie ?
Odpowiedz
#24
(17.11.2017, 13:45)enter17 napisał(a): Czy mi się wydaje czy wieniec jest niższy niż w projekcie ?

Wydaje Ci się  wieniec jest zgodny z projektem a nawet ciut wyższy. celem wyrównania pod wiązary i do tego beton B30.
Odpowiedz
#25
Ile szerokości ma większe okno w salonie?
Wygląda konretnie:-)
Odpowiedz


#26
wysokość 2,40m , szerokości 2,50m
Odpowiedz
#27
W przyszłości, gdyby zaszła potrzeba to gdzie umieścilbys schody na górę ?
Odpowiedz
#28
Powiększył bym salon o pokój za salonem i schody były by z salonu
Odpowiedz
#29
Byliśmy, widzieliśmy i mogę śmiało powiedzieć że wszystko prezentuje się lepiej niż na zdjęciach. Szczególnie podoba mi się przeniesienie kotłowni, daje to dodatkowe poszerzenie pokoju. Dziękuje jeszcze raz za możliwość zobaczenia Pana budowy.
Odpowiedz
#30
Co to za dachówka i kolor?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu