Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Jedlanka k/Radomia
#31
Trochę czasu minęło ale na budowie wszystko dzieje się szybko...
Pewnie jak u wszystkich pogoda płata figle ale nie dajemy się i walczymy Smile
Udało się dokończyć ściany nośne i zalać wieniec, teraz czas na działówki.
W tym miesiącu mają dojechać wiązary i jak tylko będą zamontowane to pokrycie dachu.
Czas zacząć zbierać oferty na okna i w tym roku "chyba" koniec.
Poniżej kilka zdjęć z postępów:
   
   
   
   
   
   
   
   
Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz mieć to czego oni pragną...
#32
Cześć!
Chcialbym sie dowiedziec jaka ma pan szeroka dzialke ze zmiescil pan taki domek bo z tego co wiem trzeba moec od granicy po 4m ?
#33
Cofnij się o jedną stronę i zobaczysz że ten warunek jest spełniony
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
#34
Niezbyt widze, chcialbym.wiedziec  ile ma szerokosc dzialka bo ja boje sie ze u mnie nie wejdzie ten domek jak dzialka musi miec 20m szerokosci tak ?
#35
(06.10.2017, 17:24)slawek123 napisał(a): Niezbyt widze, chcialbym.wiedziec  ile ma szerokosc dzialka bo ja boje sie ze u mnie nie wejdzie ten domek jak dzialka musi miec 20m szerokosci tak ?

Dom jest tak wdzieczny , ze mozesz na jednej scianie zlikwidowac okno od sypialni i drzwi od kotłowni, i przysunac sie  na 3 m od granicy działki.
Najpierw proponuje wystap a warunki zabudowy, lub zapoznaj sie z planem zagospodarowania przestrzennego jesli taki jest, wtedy bedziesz wiedział co mozesz budowac.

Ja np, pingpongowałem, sie, z konserwatorem zabytków w sumie procedura trwałą u samego konserwatora 2,5 miesiaca.
Zacznij od tego, mniej mysl co mozesz zrobic czego nie mozesz, a bardziej opieraj sie na faktach.

Smile) sugestja taka Smile


#36
Żeby zbudować oryginalny projekt potrzeba 20,54m x 18,29m.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
#37
(06.10.2017, 16:14)slawek123 napisał(a): Cześć!
Chcialbym sie dowiedziec jaka ma pan szeroka dzialke ze zmiescil pan taki domek bo z tego co wiem trzeba moec od granicy po 4m ?
Cześć!
Przepraszam, że dopiero dziś ale zwyczajnie nie było kiedy odpisać. Działka ma 30 m szerokości także spokojnie dom się mieści.

Cześć!
Można powiedzieć, że etap murowania mamy za sobą. Została tylko ściana od prysznica i kawałek murka oddzielającego kuchnię od salonu. Pogoda nas nie rozpieszcza ale murarze dzielnie dali radę i teraz czekamy na wiązary które mają przyjechać 23.10 także już za moment. Poniżej kilka aktualnych zdjęć z postępów na budowie:
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz mieć to czego oni pragną...
#38
Super! Bedzie daszek przed zimą
#39
Cześć!
Mamy wreszcie wiązary i budynek wygląda jak dom Smile
Był mały poślizg jeśli chodzi o montaż, musieliśmy utwardzić wjazd (udało się załatwić z odzysku wywrotkę kruszywa z kamieniami).
Wiązary przyjechały 2.11 i moje zaskoczenie, że pomimo naprawdę dużego deszczu, wiatru i nie wiadomo co jeszcze chłopaki dali radę.
Dlatego Baaardzo polecam Firmę ALDACH Szczekociny " www.aldach.pl ". Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie w temacie wiązarów.
Murarze dokończyli kominy i od poniedziałku zaczynamy pokrycie dachu. W międzyczasie czekamy na okna i chyba póki co tyle... ale to tylko "chyba... Smile"
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz mieć to czego oni pragną...
#40
Jaka Ci wyszła cena za wiązary?




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu