Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Jedlanka k/Radomia
#81
(25.08.2018, 16:14)matjar92 napisał(a): Dom wygląda fantastycznie, gratulacja ja dopiero muruje ściany fundamentowe ;Wink
Mam pytanie czy kuchnia została standardowa szeroka na 2,9? Bardzo spodobał mi się sposób zabudowy.
Jaką szerokość ma ta ścianka przy lodówce chyba mniej niż 60 cm?

Wszystkie wymiary w domu są oryginalnie jak w projekcie. A w kuchni to nie jest ściana tylko bok z płyty i ma standard 60cm jak szafki tylko lodówka jest głębszą o kilka cm.
Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz mieć to czego oni pragną...
#82
Ok, dzięki za info. Myślałem że to z gk ścianka może. A powiedz czy uważasz taką kuchnie za wystarczającą, ( po pewnym czasie użytkowania) bo rozważamy z żoną zrobienie wnęki na meble kosztem łazienki i nie wiem czy wtedy łazienka jak straci 60 cm nie będzie za mała. A kuchnia niepotrzebnie duża.
#83
(27.08.2018, 16:06)matjar92 napisał(a): Ok, dzięki za info. Myślałem że to z gk ścianka może. A powiedz czy uważasz taką kuchnie za wystarczającą, ( po pewnym czasie użytkowania) bo rozważamy z żoną zrobienie wnęki na meble kosztem łazienki i nie wiem czy wtedy łazienka jak straci 60 cm nie będzie za mała. A kuchnia niepotrzebnie duża.
Kuchnia wystarczająca bo to co planujesz to powiększy tylko przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem, więc wg mnie Po Co??? A łazienka niech będzie duża. Ale podsumowując jak kto lubi.
Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz mieć to czego oni pragną...
#84
Witam, super kuchnia, mamy podobną w planach. Czy można prosić o koszt samych mebli i skąd są? Pozdrawiam i gratuluję Smile
#85
Witam, jeśli to nie tajemnica to podaj proszę cenę mebli kuchennych z blatem.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu