Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 28-29 - budowa domu dzień po dniu. Murowanie działówek
#21
Taka konstrukcja to żadne obciążenie dla i tak przewymiarowanego wieńca. Łukasz zaczął działówki jak nie było jeszcze konstrukcji dachu, więc komentarz fraczek84 trochę bardzo nietrafiony. Kolejna sprawa, Łukasz rozpoczął by pokrycie dachu gdyby nie to że wynikły problemy z deską czołową, no ale jak się nie ogląda filmików to potem pisze się głupoty. Kolejna rzecz folia i kontrłata może i nie obciążą wieńca w taki sposób swoim ciężarem by coś się miało mu stać, ale już szczelne pokrycie folią może znacznie obciążyć konstrukcje wpływami wiatru, zwłaszcza teraz gdy huragany szaleją po Polsce. Inna sprawa że od wylania wieńca troszkę już mineło, a beton osiąga 70% wytrzymałości po 7 dniach (50% już po 3), więc można spokojnie montować wiązary i zaczynać pokrycie. Jak piszecie takie rzeczy to błagam, zastanówcie się, doczytajcie poszukajcie informacji bo naprawdę łatwo je znaleźć.
Odpowiedz
#22
To sugestia tak jak napisałem wieniec już nie stoi 1 dzień widzę po filmach że często pada a czy wieje bardzo tego nie wiem. Szef zdecydował więc tak się dzieje wie co robi myślę że kolejne kom są zbędne
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu