Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mamy zwycięzcę w konkursie. Orzysz na mazurach. FullHD
#11
Pięknie, moje gratulacje
Odpowiedz
#12
Gratulacje,, potrafie sobie wyobrazic co kolega czuje., znam to uczucie
Odpowiedz
#13
Dziękujemy wszystkim. Jesteśmy​ tą szczęśliwą rodziną. Zapraszamy na Mazury do Orzysza do wojskowej stolicy Polski . Niesamowite uczucie , jednak marzenia się spełniają, jesteśmy bardzo szczęśliwi​. Dzięki Tobie Łukaszu możemy zrealizować swoje marzenia. Dziękujemy i
Pozdrawiamy.
Odpowiedz
#14
No to gratuluję, będzie się działo na tych Mazurach. Myślę że do tego czasu i ekipa się zwiększy ?
Odpowiedz
#15
Gratki Smile
Odpowiedz


#16
Gratulujemy wygranej.
Kurde, tak jak wszyscy liczyliśmy że może jednak tym razem to do nas uśmiechnie się szczęście. Nie udało się choć szanse były duże..
Pozdrawiamy
Odpowiedz
#17
Ja również przyłączam się do gratulacji.
Odpowiedz
#18
(26.07.2017, 21:33)sawik14 napisał(a): Dziękujemy wszystkim. Jesteśmy tą szczęśliwą rodziną. Zapraszamy na Mazury do Orzysza do wojskowej stolicy Polski . Niesamowite uczucie , jednak marzenia się spełniają, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dzięki Tobie Łukaszu możemy zrealizować swoje marzenia. Dziękujemy  i
Pozdrawiamy.

A jednak zgodnie z nadzieją Pana Łukasza wygrała normalna rodzina, która zyska dzięki temu fajny start w kolejnym etapie rodzinnego życia. Pogratulować! A Panu Łukaszowi ukłon za takie podejście, biznes to jedno, ale to co Pan robi ma ze wszech miar znacznie większy wymiar i za to w imieniu pewnie nie tylko swoim dzięki! Szkoda że trzeba czekać na Pana aż 2 lata... Pozdrowienia!
Odpowiedz
#19
Gratulacje
Odpowiedz
#20
Super sprawa. Gratulacje!!! Ruciane-Nida pozdrawia Orzysz. Do zobaczenia na budowie w 2018r
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu