Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozstrzygnięcie konkursu 15.04.2016
#1
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek 15.04.

We wtorek 13.04.2016 ostatecznie zamknięta została lista osób, które wzięły udział w konkursie. Warunkiem było potwierdzenie lub zaksięgowanie wpłaty na projekt. Ostatecznie 92 osoby wyraziły chęć wzięcia udziału oraz spełniony został warunek dotyczący wpłat.
Pierwszym wolnym terminem był piątek 15.04.2016 godzina 14:00 i wtedy właśnie odbyło się spotkanie u Pani notariusz Anny Wolskiej przy ul. Buczka 15 w Myśliborzu.
Informacja była udostępniona publicznie o terminie i miejscu spotkania. Każdy zainteresowany mógł przyjść na miejsce i obserwować całość.

Wszystko odbyło się bez przeszkód, każda z osób wg. listy udostępnionej została umieszczona w "puli" zbiorczej. W pojemniku umieszczono 92 paski z imieniem i nazwiskiem. Pani notariusz odczytała na głos każdą z osób widniejących na wydrukowanym, wyciętym pasku. Jednocześnie sprawdzana była lista i odhaczane nazwiska. Każdy pasek został zagięty i umieszczony w nieprzeźroczystym pojemniku zbiorczym.
Po odczytaniu wszystkich osób została wylosowany jeden pasek z imieniem i nazwiskiem.

Niezwłocznie po wylosowaniu skontaktowałem się ze zwyciężczynią Smile
Całe spotkanie i rozmowa z Panią Honoratą uważam za mega pozytywne wydarzenie przebiegające w świetnej atmosferze.

Zwycięzcy poważnie myślą o budowie. Jako, że projekt kupiony był pod koniec konkursu oczywistym jest fakt, że to dopiero początkowa faza w całym procesie ubiegania się o pozwolenie na budowę. Budowa planowana wstępnie na początek przyszłego roku w okolicach Kalisza.

p.s
mniej więcej za miesiąc będzie udostępniana część zamknięta forum z pierwszą relacją z placu budowy domu Smile


Pozdrawiam
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Witam ,
Jestem tą szczęśliwą osobą , która wygrała w konkursie. Nasza rodzina z TBS- ów ma szansę wprowadzić się do własnego domu. Jeszcze raz dziękuje za profesjonalizm i do zobaczenia w Kaliszu w nowym roku. Tongue
Odpowiedz
#3
Witamm
Kiedy bedzie rozpoczynana budowa w okolicach kalisza?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu