Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundamenty
#11
na poprzedniej stronie masz.... "moje m..."
Odpowiedz
#12
Witam, a mógłbyś zdradzić koszt adaptacji domu po dodaniu garażu wraz z kotłownią?? Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(07.09.2017, 12:26)czarnyvip napisał(a): Witam, a mógłbyś zdradzić koszt adaptacji domu po dodaniu garażu wraz z kotłownią?? Pozdrawiam

5tys pln
Odpowiedz
#14
(07.09.2017, 11:35)specjaljst napisał(a): na poprzedniej stronie masz.... "moje m..."

W linku moje m2nie ma zaznaczonego komina w kotłowni/garazu dlatego myślałem że że garaż będzie raczej z przodu budynku (dach w kształcie "L"). Ja właśnie tak planuję i chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać w realu
Odpowiedz
#15
(08.09.2017, 08:00)lucky napisał(a):
(07.09.2017, 11:35)specjaljst napisał(a): na poprzedniej stronie masz.... "moje m..."

W linku moje m2nie ma zaznaczonego komina w kotłowni/garazu dlatego myślałem że że garaż będzie raczej z przodu budynku (dach w kształcie "L"). Ja właśnie tak planuję i chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać w realu

Dzięki za info muszę odświeżyć projekt w takim razie :Smile a  aktualnie wygląda to tak że drzwi przejściowe z garażu do kotłowni są przełożone na prawą stronę a komin będzie w narożniku przy oryginalnej ścianie budynku, a dach na garażu będzie płaski.
Odpowiedz


#16
Na zdjęciach nie widać fundamentów pod garaż. Będziesz go stawiał później?
Odpowiedz
#17
(08.09.2017, 12:59)lucky napisał(a): Na zdjęciach nie widać fundamentów pod garaż. Będziesz go stawiał później?

tak zgadza się, bo muszę na początek uruchomić kredyt. gdyż on jest na budowę domu a garaż będzie robiony z własnej kasy.
Odpowiedz
#18
Patryk masz może rysunek projektu swojego z wymiarami ? Jaki orientacyjnie większy koszt z garażem ?
Odpowiedz
#19
Wink 
Witam
Jak miło spotkać na forum kogoś z okolicy!
Niedawno kupiliśmy działkę nieopodal, na Przestrzennej w Grzędzicach. Etap papierkiSmile
Dzisiaj nawet odnalazłem Pańską budowę, niestety nikogo nie zastałem a pogoda ładna.

Do zobaczenia w Grzędzicach
Tomek
Odpowiedz
#20
(17.10.2017, 20:33)yuras napisał(a): Witam
Jak miło spotkać na forum kogoś z okolicy!
Niedawno kupiliśmy działkę nieopodal, na Przestrzennej w Grzędzicach. Etap papierkiSmile
Dzisiaj nawet odnalazłem Pańską budowę, niestety nikogo nie zastałem a pogoda ładna.

Do zobaczenia w Grzędzicach
Tomek

Hey,
no niestety pogoda ładna... ale wolnego brak. za to w weekend na pewno troszkę będę działał. To faktycznie blisko Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu