Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
#31
Witam Big Grin
Odpowiedz
#32
Witam Smile
Odpowiedz
#33
Witam wszystkich forumowiczów i administratora.
Projekt wygląda bardzo interesująco, ciekawi mnie czy ta kwota naprawdę wystarczy.
Podoba mi się bryła budynku jak i metraż, akurat takie projektu poszukuje dla swojej rodziny.
Nie ukrywam ze coś bym zmienił ale to tylko kosmetyczne zmiany w usytuowanie pokoi dla moich dzieci.
Mam pytanie odnośnie formuł, gdzie uzyskać hasła do konkretnym postów. Chciał bym trochę poczytać na temat budowy tego domu systemem gospodarczym i wyrazić swoja opinię. Z góry dziękuje za odpowiedz. pozdrawiam i czekam na odpowiedz w sprawie dostępu do forum. Big Grin
Odpowiedz
#34
Też kiedyś pytałem o dostęp do zamkniętej części forum (szkoda że niedostępnej -na razie, bo można było by sprawniej przebrnąć przy pomocy innych przez budowę Smile ), i otrzymałem od administratora odpowiedź:

"Dostęp do zamkniętych tematów będzie w momencie kompletnego opracowania materiałów poszczególnych działów."

czyli, jak dobrze rozumie kolejne części forum będą udostępniane jak administrator "przebrnie" przez dany etap podczas budowy domu modelowego. 8-)

ps. ja czekam również na udostępnienie mapki z planowanymi budowami według tego projektu - może ktoś po sąsiedzku będzie budować, a w kilku łatwiej negocjować ceny (materiału, okien, dachu etc.) - i w grupie raźniej Wink Jest ktoś może z łódzkiego (pow. sieradzki) :?:
Odpowiedz
#35
Witam Smile Big Grin
Odpowiedz


#36
No to cześć.
Odpowiedz
#37
Witam wszystkich Smile
Odpowiedz
#38
Witam Wszystkich Smile
Odpowiedz
#39
Witam wszystkich.. Bardzo fajny pomysł aby pokazać co i jak Smile
Odpowiedz
#40
Witam serdecznie :-)
Ciekawy projekt i bardzo madrze zaplanowany, czekam na dalszy rozwoj sytuacji i trzymam kciuki
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu