Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Witam serdecznie Wink
Odpowiedz
Cześć wszystkim,
planuje budowę domu w okolicach Poznania w przyszłym roku.

Arkadiusz
Odpowiedz
Cześć Smile
Odpowiedz
Cześć. Nazywam się Krzysiek, jestem ze Śląska i razem z bratem zdecydowaliśmy się na budowę domów z projektu Łukasza. Będziemy budować dwa domy na sąsiednich działkach. Na ile pozwoli mi zdrowie- tyle chcę zrobić sam. Oczywiście z pomocą brata i na odwrót.  Cool  
Pozdrawiam.  Wink
Odpowiedz
Cześć Jestem tutaj z tego samego powodu Big Grin co wy chce wybudować dom w Polsce,,,, a to jest ciekawy kraj paradoksów i skrajności na pewno nie jest normalnie ale to jeszcze nie trzeci świat chyba... Szary człowiek musi mieć twardy tyłek i jeszcze twardszą głowę Big Grin Pozdrawiam południowy wschód
Odpowiedz


Cześć, Kanał Łukasza obserwuje od 'zawsze' ale na forum jestem od niedawna Smile
Odpowiedz
Cześć.
Mam na imię Wojtas i z powodzeniem robię ławy w swoim domu 100m2, ale za pomocą wskazówek Łukasza.
Także wielkie dzięki za pomoc, cała zimę oglądam twój kanał a obecnie jestem w trakcie szalowania ław, oczywiście wszytko sam więc 10 razy dłużej bo tylko po godzinach ale do przodu.
Mieszkać mam gdzie a teraz spokojnie  buduję.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów. Zainteresowałem się tym forum ze względu na ciekawe rozwiązania stosowane prze Łukasza. Nie ma zamiaru budować domu natomiast będę modernizował domek letniskowy na działce, W związku z tym na pewno pewne rozwiązania będą użyteczne.
Odpowiedz
Witam wszystkich grupowiczów. Projekt kupiłam we wrześniu. Długo ciągła się sprawa działki, gdzie nie zgadzały się granice. W poniedziałek ostatecznie akceptują niewielkie zmiany naniesione przez architekta adoptującego (dom wydłużony o 2m od strony dziennej) i składamy wniosek o pozwolenie na budowę domu. W tym roku chcę jeszcze wykonać tzw. stan 0. Nie mam wykształcenia budowlanego, ale ze wszystkimi wskazówkami i filmikami Łukasza zbuduję mój wymarzony dom własnymi rękoma, poza tynkami, wylewkami, oknami i hydrauliką.
Odpowiedz
Witam,
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu