Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na budowę domu (stan surowy otwarty z materiałem) o wartości 100 tys zł!
#21
Ja w temacie uczniów. Możesz ich mieć - zależy to jedynie jakich i na jakich zasadach. Gdzieś to jako odp. na tym forum napisałem tylko nie wiem gdzie. Zrób kurs pedagogiczny i już. Pamiętaj technik jest wyżej niż mistrz i nie możesz zrobić mistrza w danym zawodzie, chyba, że kończyłeś inne niż budowlane. U nas w firmie mamy co roku uczniów choć już pomału mi się nie chce ich niańczyć bo to firma informatyczna a poziom nauczania jest straszny. W razie pytań w tym temacie można dzwonić 607 612 127
#22
Witam, Jeśli ktoś nie posiada działki to może brać udział w konkursie?
#23
a kto Ci zabroni? Możesz kupić nawet 30 projektów i nie musisz mieć 30 działek Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
#24
Pytanie nie było odnośnie ilości projektów, bo to rozumiem, że mogę sobie kupić i 100.
Pytanie było "Jeśli ktoś nie posiada działki to może brać udział w konkursie?"
Bo chodzi o to, co jeśli wygram (a wiem, że wygram  Smile ) a nie będę miał działki a Łukasz ustali termin?
Przepada, czy jak?  
Pozdrawiam.
#25
Warunki są dość jasne. To Twój wybór. Ja potrzebuję prawomocne pozwolenie na budowę. Udział można wziąć, lecz oczywiste jest to, że to naturalna kolej rzeczy, że działka musi się pojawić po drodze aby uzyskać pozwolenie. Są osoby, które będą brały udział mimo braku działki. Zostaną wyłonieni jako zwycięzca kupują grunt. Dom na sprzedaż, dom dla siebie, nie wygrają to pogonią projekt we własnym zakresie. Mam tyle pytań i wiadomości i każdy ma jakiś tam plan co się zastanawia nad zakupem.
Pzdr
Niemożliwe nie istnieje...


#26
(13.07.2017, 16:42)Łukasz napisał(a): Warunki są dość jasne (...)

Dokładnie tak - sam właśnie przed chwilą przelałem kasę za projekt, aby dołączyć do konkursu, choć działki jeszcze nie mam. Kłopot tylko taki, że trzeba podać czy chcę projekt oryginał, czy lustrzane odbicie - a tego jeszcze nie wiem (bo skąd mam wiedzieć, jak nie mam działki hehe Smile - no ale liczę nieśmiało, że da się w razie czego w tej kwestii dogadać jeszcze z panem Łukaszem.
#27
W praktyce wygląda to tak, że w momencie jak już decyzja będzie ostateczna to wymieniam nieodpłatnie projekt. Warunek aby projekt był w nienaruszonym stanie. Bardzo często tak się zdarza.
Niemożliwe nie istnieje...
#28
Dzięki Łukaszu za w pełni satysfakcjonującą odpowiedź. Pozdrawiam
#29
Regulamin nie definiuje żadnych konkretnych i obiektywnych terminów realizacji budowy, więc teoretycznie możesz czekać z kupnem działki i uzyskaniem pozwolenia np. do 2030 roku...
#30
(13.07.2017, 22:33)Furgas napisał(a): Regulamin nie definiuje żadnych konkretnych i obiektywnych terminów realizacji budowy, więc teoretycznie możesz czekać z kupnem działki i uzyskaniem pozwolenia np. do 2030 roku...

Witam, Jesteśmy szczęściarzami z Kalisza. Wygraliśmy w firmie Łukasza poprzedni konkurs.W te chwili powstaje nasz dom. Bierzcie udział w nowym konkursie. Na pewno warto , Łukasz i jego ludzie to super fachowcy. Pozdrawiam z Kalisza Urbańska Honorata.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu