Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na budowę domu (stan surowy otwarty z materiałem) o wartości 100 tys zł!
#41
Ja również gratuluję. Niestety trzeba będzie samemu budowac?
#42
Ja tez się dorzucam do gratulacji. Pozazdrościć tylko oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa Smile
#43
Stres niesamowity cały dzień. ..juz pewnie po wiec gratulacje dla zwycięzcy Smile
#44
Smile Gratulacje dla Zwycięzcy. Smile
#45
Gratulacje również Big Grin Smile


#46
Nadzieja była, ale telefonu brak  Undecided Ale gratulacje lecą do zwyciezcy oczywicie,miło bylo brac udział w czyms takim wiec ciesze sie ze jakas tam cegiełke do czyjegos szczescia dolozyłem Big Grin
#47
Moje najszczersze gratulacje dla zwycięzcy!!! Jak Pan Łukasz powiedział, że chciałby aby wygrał ktoś normalny, to wiedziałem, że mi się to nie uda! :-D
#48
(26.07.2017, 20:38)vilgefortz napisał(a): Moje najszczersze gratulacje dla zwycięzcy!!! Jak Pan Łukasz powiedział, że chciałby aby wygrał ktoś normalny, to wiedziałem, że mi się to nie uda! :-D

Big Grin Big Grin Big Grin
#49
Dorzucam się do gratulacji, choć sam w konkursie udział nie brałem, bo mój projekt domu za 150 kupiłem dawno.
Zastanawia mnie ile teraz projektów na naszej giełdzie się pojawi do odsprzedania?.
Jeszcze raz serdecznie gratuluje!!!
#50
Również gratuluję.
Pytanie do osób biorących udział w konkursie.Dotarły już do Was projekty?Ja jeszcze nie mam.Zastanawiam się,czy Łukasz jeszcze nie wysłał,czy jakaś inna przeszkoda.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu