Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sufit podwieszany
#1
Video 
Właśnie zaczeliśmy syfit podwieszany 

---  Rolleyes ----


Załączone pliki Miniatury
                                                                                   

.jpg   DSC_0040.jpg (Rozmiar: 290.91 KB / Pobrań: 2,503)
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#2
Rusztowanie z profili w końcu gotowe  Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                               

.jpg   DSC_0056.jpg (Rozmiar: 282.86 KB / Pobrań: 2,290)
.jpg   DSC_0057.jpg (Rozmiar: 297.06 KB / Pobrań: 2,281)
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#3
Nareszcie sufit gotowy, tylko zostało dopieszczenie go  Rolleyes


Załączone pliki Miniatury
                       
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#4
Witam, jak będziecie docieplać strop? Co Was przekonało do takiej kolejności prac, tzn najpierw sufit podwieszany po całości później ścianki działowe a nie odwrotnie czyli sufit robiony dla każdego pomieszczenia przy postawionych ściankach działowych?
#5
(08.10.2017, 19:42)peater napisał(a): Witam, jak będziecie docieplać strop? Co Was przekonało do takiej kolejności prac, tzn najpierw sufit podwieszany po całości później ścianki działowe a nie odwrotnie czyli sufit robiony dla każdego pomieszczenia przy postawionych ściankach działowych?

Wydaje mi się że U profil powinien być też na ściankach działowych wtedy nie popęka. No może będzie dobrze nie wiem nigdy tak nie robiłem. Pozdro.


#6
Super robota. Masz może zdjęcia jak montowałeś profile przy wieńcu. Proszę załącz również.
Pytanie czy fazowałeś płyty n-g na łączeniach ?
#7
Nie obawiasz się mostka termicznego na wieńcu? Nie chciałeś dać trochę niżej sufitu by minąć wieniec? Powiedz mi czemu służą te bodajże 2 profile C zamontowane nad stelażem? Pozdrawiam
#8
(09.10.2017, 17:31)piotr0822 napisał(a): Nie obawiasz się mostka termicznego na wieńcu? Nie chciałeś dać trochę niżej sufitu by minąć wieniec? Powiedz mi czemu służą te bodajże 2 profile C zamontowane nad stelażem? Pozdrawiam

Co do takich pytań to odsyłam do rozwiązań Łukasza, budujemy na podstawie jego doświadczenia i wskazówek Smile

http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-137.html

Pozdrawiam,
Monika i Robert

(09.10.2017, 15:53)DanielPZ napisał(a): Super robota. Masz może zdjęcia jak montowałeś  profile przy wieńcu. Proszę załącz również.
Pytanie czy fazowałeś płyty n-g na łączeniach ?

Profile przy wieńcu montowane były na kołki szybkiego montażu Smile zdjęć nie mam. 
Płyty były fazowane. Poza tym wszystko robiliśmu pierwszy raz z pomocą opisu zrobionego przez Łukasza na forum Smile
Pozdrawiamy
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu