Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszt do punktu "0"
#1
Mam pytanie do tych co są w trakcie lub już wybudowali dom wg projektu Łukasza, jakie są koszta zrobienie pierwszego etapu do punktu "0" , jakie są koszta tych prac ziemnych i jakie są koszta papierologii. Mam działkę i chcę budować etapami, w pierwszym etapie chcę wyjść z ziemi, za rok kolejny etap, jakie to koszta realne ( będę budował sam)
Odpowiedz
#2
(28.06.2017, 19:49)mcgiwer napisał(a): Mam pytanie do tych co są w trakcie lub już wybudowali dom wg projektu Łukasza, jakie są koszta zrobienie pierwszego etapu do punktu "0" , jakie są koszta tych prac ziemnych i jakie są koszta papierologii. Mam działkę i chcę budować etapami, w pierwszym etapie chcę wyjść z ziemi, za rok kolejny etap, jakie to koszta realne ( będę budował sam)

wystarczy zajrzeć w zakładkę kosztorys i podliczyć. I wyjdzie że stan "0" wyjdzie +/- 16000zł
Odpowiedz
#3
(28.06.2017, 20:33)sawik14 napisał(a):
(28.06.2017, 19:49)mcgiwer napisał(a): Mam pytanie do tych co są w trakcie lub już wybudowali dom wg projektu Łukasza, jakie są koszta zrobienie pierwszego etapu do punktu "0" , jakie są koszta tych prac ziemnych i jakie są koszta papierologii. Mam działkę i chcę budować etapami, w pierwszym etapie chcę wyjść z ziemi, za rok kolejny etap, jakie to koszta realne ( będę budował sam)

wystarczy zajrzeć w zakładkę kosztorys i podliczyć. I wyjdzie że stan "0" wyjdzie +/- 16000zł




Dzięki za info jednak kosztorys to kosztorys, mnie interesują realia które często są inne, bo jeden będzie budował tak by wydać faktycznie jak najmniej i wykonać przy tym prace dobrze a dla drugiego wydanie 5 tys więcej na etap nie będzie miało znaczenia, dlatego moje pytanie do osób które budują lub budowały ten dom niedawno.
Jeszcze mam pytanie do osób które są po urzędowych procedurach, jakie są do koszty formalności przed budową po zakupie projektu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu