Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIĄZARY + dachówka BRAAS
#11
Witam. A jaka firma buduje wasz dom ? Ja mam działke w skrzynicach przed Lublinem i zastanawiam się nad budową może jeszcze w tym roku jak się uda. Pozdrawiam
#12
(21.06.2017, 07:51)ddiiaannaa napisał(a): Superrr !!!!!!!Jaki koszt do tej pory??

Na dzień dzisiejszy - ten etap budowy pochłonął na materiały prawie 70.000 PLN.
W ciągu tego tygodnia planuję opisać szczegółowo kosztorys, bo brakuje mi jeszcze kilka faktur  Blush

(22.06.2017, 08:32)end1989 napisał(a): Witam. A jaka firma buduje wasz dom ? Ja mam działke w skrzynicach przed Lublinem i zastanawiam się nad budową może jeszcze w tym roku jak się uda. Pozdrawiam

Nasz dom budowaliśmy pratycznie sami - pomoc mieliśmy tylko przy murowaniu ścian fundamentu i ścian nośnych przez teścia kolegi. Dachówka była położona przez firmę spod Zamościa.
Pozdrawiamy,
Monika i Robert
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#13
Jaka podbitka już Wiesz?
Przy tego rodzaju wiązarach, które nie opadają to zrobić podbitkę to będzie bajka Smile
Niemożliwe nie istnieje...
#14
Tak, już wiem - będzie z blachy, tej co były robione kominy Smile  Będzie robiona przez Pana, który kładł dachówkę i obrabiał kominy.
Pozdrawiam,
Monika i Robert
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#15
--Smile--


Załączone pliki Miniatury
               
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin


#16
Witam, czy można by było zobaczyć tą realizację na żywo?
#17
Tak, jak najbardziej zapraszamy - codziennie po godz.16.00
tel.516193385 Monika
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#18
(06.07.2017, 21:45)diablateczko napisał(a): Tak, jak najbardziej zapraszamy - codziennie po godz.16.00
tel.516193385 Monika

Witam czy jak zmienię wiązary na normalna więzbe to automatycznie zwiększa się powierzchnia zabudowy lub dodam stopni do wiązarów???
#19
Nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć, ale na forum już kiedyś ktoś zadał podobne pytanie Łukaszowi - http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thre...%C4%85zary
Smile
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#20
(11.06.2017, 20:27)diablateczko napisał(a): My również dziękujemy za tak pozytywną opinie o nas Smile zapraszamy w każdej chwili na kolejne etapy naszych prac w domku Smile

Mam pytanie skad zamawialiscie wiazary i jak dlugo czekaliscie ??




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu