Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DZIEN 11 - DACH / WIAZARY
#11
(29.06.2017, 12:23)Patryk napisał(a):
(29.06.2017, 10:44)artur1 napisał(a):
(29.06.2017, 10:35)Patryk napisał(a): widzę że masz okno narożne. Ja u siebie też zaplanowałem takie okno czy mógłbyś mi podać wymiary tego okna ? i ile Ci policzyli za takie okno o ile masz już wybraną wycenę.

generalnie nie pamietam ani wymiarow ani ceny. wiem tylko ze okno drogie bo pasywne ale ja juz nie pilnuje budowy tylko moj majster a on jest na urlopie 2 tyg wiec narazie sie nie dowiem. okno wiem ze na szerokosc cos ok 150cm +-5 cm wysokosc nie wiem bo okna sa z roletami.wiem tylko ze okna z roletami , silnikami , sterowaniem i cieplym montażem cos ok 20 tysiecy ale nadmieniam ze to sa okna pasywne !

to widzę że cenowo podobnie wyszło. u mnie okno narożnikowe wygląda następująco :
1 skrzydło 1500x1500 od strony ogrodu
2 skrzydło 1900x1500 od frontu domu

tak ale zaznaczam ze to sa okna PASYWNE o współczynniku nie większym 0,68 ( całego okna oczywiście a nie szyby ) . 0,68 to ma najgorsze okno. zwykle okna o współczynniku ok 0,8 na profilu 7 dmio komorowym z ciepła ramka i potrójna szyba  z roletami ciepłym montażem , silnikami wychodziły ok 15 tysięcy .
Odpowiedz
#12
Rozumiem ale ja mam kilka okien troszkę większych. a z jakiej firmy bierzesz okna ?
Odpowiedz
#13
(29.06.2017, 15:14)Patryk napisał(a): Rozumiem ale ja mam kilka okien troszkę większych. a z jakiej firmy bierzesz okna ?
Ja mam wszystkie okna duzo wieksze niz standardowe. tarasowe mam szerokosc 2,7m i wysokosc do samego sufitu.boczne okno ( od strony salonu )tez mam od podlogi do sufitu o szerokosci 1,8m. wszystkie okna w sypialniach mam takze do sufitu i szerokosc 180 cm . okna od lazienki i kotlowni mam na szerokosc 130cm i do sufitu. ogolnie powierzchnia wszystkich okien w domu jest ok 40% wieksza niz w projekcie.no i dodatkowy koszt cieplego montazu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu