Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Grabie - dziennik budowy
#11
Łapka w górę za pomysłowość!
Odpowiedz
#12
Thumbs Up 
I o właśnie taką odpowiedz mi chodziło treściwie i na temat, wszystkie odpowiedzi udzielone i co najważniejsze podane koszta jakie poniosłeś do tej pory tak to ja mogę coś planować. Z niecierpliwością czekam na kolejną   porcję zdjęć z lania ławy i oczywiście WSZYSTKICH KOSZTÓW.   Big Grin
Odpowiedz
#13
Mam pytanie skąd bierzecie takich tanich architektów do adaptacji projektu? u mnie w okolicy ceny zaczynają się od 2000 zł, a wrysowanie wszystkich przyłączy i projekt szamba następne 2000 zł?
Odpowiedz
#14
To bardziej będzie ci się opłacało na drugi koniec Polski jechać... Po 4 tys to wiara dostaje gotowe papiery do pozwolenia na budowę z projektem
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#15
Brawi za patent z pozbyciem się wody Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz


#16
Ława zalana w sobotę, dziś już rozszalowana.
Z racji ławy 60cm zamówione było 9m3 bo z wyliczeń wyszło 8,7 więc z lekkim zapasem.
Pierwsza reakcja kierowcy gruchy jak zobaczył budowę była taka że nie ma szans że tu wejdzie 9m3 i żebym szukał miejsca gdzie ma resztę wylać.
No i co się okazało że zbrakło na jeden komin.
Wygląda na to że będzie trzeba w betoniarce ręcznie urobić.
Swoją drogą jestem prawie pewien że betonu nie było tyle ile powinno.
Poniżej kilka fotek:
   
   
   
   
Odpowiedz
#17
Thumbs Up 
Piękna praca a ja jak zwykle pytam o KOSZTA???
I czy sam wylewałeś czy ktoś ci pomagał czekam na kolejne relacje powodzenia trzymam kciuki. Smile
Odpowiedz
#18
(04.07.2017, 21:54)przemierz napisał(a): Piękna praca a ja jak zwykle pytam o KOSZTA???
I czy sam wylewałeś czy ktoś ci pomagał czekam na kolejne relacje powodzenia trzymam kciuki. Smile

Beton kosztował 2100zł.
Do wylewania poprosiłem kolegę o pomoc, tato potrzebował wolny weekend.
Odpowiedz
#19
Brawo Ty! Trzymam kciuki. Uda się Smile
Odpowiedz
#20
Czy ta butla z gazem w zasadzie nie daleko domu nie była problemem przy pozwoleniu na budowę?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu