Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Grabie - dziennik budowy
#41
Na pewno wynika to z 9 warstw bloczka. Materiały praktycznie razy 2.
Odpowiedz
#42
https://www.youtube.com/watch?v=Zq6W24GSlms

CHŁOPAK PODAJE KOSZTY BUDOWY DO WIEŃCA 31,300ZŁ Z PŁYTAMI DO SZALOWANIA WIEŃCA BEZ BETONU A WSZYSTKO ROBI SAM

A i nie wpisał papy i styropianu, ale cena moim zdaniem spoko.
Odpowiedz
#43
(24.10.2017, 07:44)przemierz napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=Zq6W24GSlms

CHŁOPAK PODAJE KOSZTY BUDOWY DO WIEŃCA 31,300ZŁ Z PŁYTAMI DO SZALOWANIA WIEŃCA BEZ BETONU A WSZYSTKO ROBI SAM

A i nie wpisał papy i styropianu, ale cena moim zdaniem spoko.

Fajny ten kanał na YT!
Obejrzałem kilka pierwszych filmików, poczytałem komentarze pod nimi. Wink

Tylko zwróć uwagę, że autor bierze towar na swoich znajomych, którzy mają jakieś ogromne zniżki w hurtowniach.
Podał info, że na samym betonie do ławy fundamentowej zaoszczędził tysiąc złotych wg kosztorysu Łukasza. Wziął 8m3 po 150 zł za metr.
Odpowiedz
#44
(24.10.2017, 20:38)Michał G. napisał(a):
(24.10.2017, 07:44)przemierz napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=Zq6W24GSlms

CHŁOPAK PODAJE KOSZTY BUDOWY DO WIEŃCA 31,300ZŁ Z PŁYTAMI DO SZALOWANIA WIEŃCA BEZ BETONU A WSZYSTKO ROBI SAM

A i nie wpisał papy i styropianu, ale cena moim zdaniem spoko.

Fajny ten kanał na YT!
Obejrzałem kilka pierwszych filmików, poczytałem komentarze pod nimi. Wink

Tylko zwróć uwagę, że autor bierze towar na swoich znajomych, którzy mają jakieś ogromne zniżki w hurtowniach.
Podał info, że na samym betonie do ławy fundamentowej zaoszczędził tysiąc złotych wg kosztorysu Łukasza. Wziął 8m3 po 150 zł za metr.
Czyli bez znajomych i ich zniżek w hurtowniach  będzie ciężko samemu zamknąć się w tych założeniach. Dodgy

(24.10.2017, 20:38)Michał G. napisał(a):
(24.10.2017, 07:44)przemierz napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=Zq6W24GSlms

CHŁOPAK PODAJE KOSZTY BUDOWY DO WIEŃCA 31,300ZŁ Z PŁYTAMI DO SZALOWANIA WIEŃCA BEZ BETONU A WSZYSTKO ROBI SAM

A i nie wpisał papy i styropianu, ale cena moim zdaniem spoko.

Fajny ten kanał na YT!
Obejrzałem kilka pierwszych filmików, poczytałem komentarze pod nimi. Wink

Tylko zwróć uwagę, że autor bierze towar na swoich znajomych, którzy mają jakieś ogromne zniżki w hurtowniach.
Podał info, że na samym betonie do ławy fundamentowej zaoszczędził tysiąc złotych wg kosztorysu Łukasza. Wziął 8m3 po 150 zł za metr.
Czyli bez znajomych i ich zniżek w hurtowniach  będzie ciężko samemu zamknąć się w tych założeniach. Dodgy
Odpowiedz
#45
Cześć,

Gratuluje, świetna robota. Śledzę wątek bo mam zamiar podobnie jak Ty wykonać sam tyle prac ile o tylko możliwe.

Możesz powiedzieć jak wyznaczyłeś poziom wierzchnich bloczków? Niwelatorem jak Łukasz na filmie?

Pozdrawiam
Odpowiedz


#46
(05.11.2017, 10:42)andrzej81 napisał(a): Cześć,

Gratuluje, świetna robota. Śledzę wątek bo mam zamiar podobnie jak Ty wykonać sam tyle prac ile o tylko możliwe.

Możesz powiedzieć jak wyznaczyłeś poziom wierzchnich bloczków? Niwelatorem jak Łukasz na filmie?

Pozdrawiam

Dzięki

Poziom ławy fundamentowej został wyznaczony niwelatorem przez geodetę, więc została wylana idealnie w poziomie.
Dopiero od ławy na zwykłą miarkę wyznaczałem kolejne poziomy warstw bloczków. Raz sprawdziłem poziomy w narożnikach szlaufwagą ale że było ok to jechałem dalej na miarkę
Odpowiedz
#47
Jestem pod wrażeniem. Gratuluję samozaparcia Smile Powiedz mi czy masz jeszcze coś zaplanowane na ten rok czy zostawiasz do przezimowania? Powodzenia!!
Nasze marzenia coraz bliżej spełnienia Smile
Odpowiedz
#48
(10.11.2017, 16:10)aga_mariusz napisał(a): Jestem pod wrażeniem. Gratuluję samozaparcia Smile  Powiedz mi czy masz jeszcze coś zaplanowane na ten rok czy zostawiasz do przezimowania? Powodzenia!!

Dzięki
Zostawiam tak na zimę i czekam wiosny.
Odpowiedz
#49
WitamSmile Jestem pod wrażeniem Pana pracy i z tego miejsca ogromne Gratulacje dla Pana!
Na wiosnę 2018 rozpoczynam budowę. Tylko, że według innego projektu. Nie mniej jednak absolutną bazą są filmiki Pana Łukasza.

Czy mógłbym poprosić o namiary do Pana geodety, bo na razie nikt mi nie chce przyjechać dwa razy na budowę. Mówią, że na jeden raz to ogarną...
Płońsk i okolice.
Odpowiedz
#50
(27.12.2017, 19:35)majak napisał(a): WitamSmile Jestem pod wrażeniem Pana pracy i z tego miejsca ogromne Gratulacje dla Pana!
Na wiosnę 2018 rozpoczynam budowę. Tylko, że według innego projektu. Nie mniej jednak absolutną bazą są filmiki Pana Łukasza.

Czy mógłbym poprosić o namiary do Pana geodety, bo na razie nikt mi nie chce przyjechać dwa razy na budowę. Mówią, że na jeden raz to ogarną...
Płońsk i okolice.

Witam

Proszę bardzo numer do człowieka który u mnie nie robił problemów.
694 925 487
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu