Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cierpisz-dziennik budowy
#41
Zgadza sie. Okap wydluzony na 90cm
Odpowiedz
#42
(19.12.2017, 12:50)santaDe napisał(a):
(19.12.2017, 00:25)jarekcislo1 napisał(a): Ależ to okno narożne będzie bombowo wyglądać ! Big Grin

No mam taka nadzieje Smile

Będzie, będzie Smile  Miałem okazję widzieć jak to wygląda w gotowym domu (co prawda z innego projektu) i powiem że różnica do tradycyjnego okna jest OGROMNA. Co do estetyki to wiadomo, nowoczesny akcent ale najbardziej korzysta na tym pomieszczenie bo jest pięknie doświetlone. W moim projekcie który jest w trakcie adaptacji też jest taka zmiana.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#43
Siema. Prace powoli do przodu. 3 dni po okolo 6h i zrobione w 4 osoby na spokojnie.  Dachowka bedzie Actua 10. Jak zdaze teraz to zamontuje jeszcze laty kalenicowe.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#44
Świetna robota, jestem bardzo ciekaw jak będzie się prezentować ta dachówka
Odpowiedz
#45
Jaką dałeś membranę?
Odpowiedz


#46
(03.01.2018, 10:22)marcinur napisał(a): Jaką dałeś membranę?

Aveline Platinium 185g/m2
Odpowiedz
#47
Nie boisz sie klawiszowania plaskiej dachowki? Jak bedzie ukladana kreska w kreske czy na mijanke?
Odpowiedz
#48
(04.01.2018, 15:21)spedek1 napisał(a): Nie boisz sie klawiszowania plaskiej dachowki? Jak bedzie ukladana kreska w kreske czy na mijanke?

Napisalem o tym watek na forum co myslicie na temat dachowki plaskiej. Laty mam idealne rowne. Rozmierzone wszystko dobrze.podzczas lacenia  pod 3 szt podlozylem jedynie po 3-5mm. Reszta idealnie rowno. A czy na mijanke czy nie to wyjdzie dopiero jak bede mial wiecej dachowek. Ten model dachowki jest niby najbardziej pewny. Widzialem wlasnie taki dach i wyglada super. Odrazu z zona chcielismy plaska dachowke dlatego decyzja padla na taka co najpewnoejsza choc cena odpycha... Ale czego sie dla zony nie robi... Hehe
Odpowiedz
#49
Byłam dziś z mężem na oględzinach ;-) SUPER SPRAWA! Co zobaczone na żywo, to jednak na żywo! Dziękujemy raz jeszcze za możliwość odwiedzin!
Odpowiedz
#50
Witam jaka masz powierzchnię dachu
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu