Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cierpisz-dziennik budowy
#21
(15.09.2017, 07:19)santaDe napisał(a): 20tys. Opadajace, wystajace 90 poza obrys muru i wyłaz na strych bedzie w spizarce otwierany w strone drzwi(na korytarzu niezbyt to wyglada fajnie) 182m2 wychodzi

Witam.

To już cena ostateczna do zakupu czy są jeszcze chętni do negocjacji?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
Z murlata czy bez?
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#23
Taka cena ostateczna. Z murlata, izolacja od wienca, i innymi materialami do montazu.
Odpowiedz
#24
Witam. Jestem z sąsiedniej Kamionki i na pewno kiedyś wybiorę się obejrzeć jak to wygląda na żywo. Ja jestem na etapie poszukiwania działki. Nie jest łatwo cokolwiek znaleźć. Powodzenia w budowie i mam nadzieję do zobaczenia.
Odpowiedz
#25
No u nas to ciężko z działkami. Zapraszam na budowe, wiazary za 2-3tyg beda to mozna na zywo zobaczyc.
Odpowiedz


#26
....... czekamy na fotki z konstrukcja dachu.
Odpowiedz
#27
Ja też czekam na info. Bo chcę podjechać i zobaczyć jak to wygląda.
Odpowiedz
#28
Niestety konstrukcja bedzie dopiero 3-7 listopad. Tez myslalem ze juz bede sie mogl cieszyc no ale niektorych zeczy nie pospieszymy i nieprzeskoczymy. Jak tylko cos sie bedzie dzialo to dodam zdjecia.
Odpowiedz
#29
W oczekiwaniu na montarz wiazarow chcialem wykorzystac "urlop" zajalem sie uporzadkowaniem terenu. Roboty bylo wiecej niz sie spodziewalem ale efekt ok. Koparka walczyla 6h z wykopaniem korzeni, niektore byly naprawde ogromne.
Bylo tak:

.png   1.png (Rozmiar: 408.8 KB / Pobrań: 1,052)

.png   2.png (Rozmiar: 357.94 KB / Pobrań: 1,049)

.png   3.png (Rozmiar: 344.89 KB / Pobrań: 1,052)
Na zdjeciach wygladaja na male drzewka, ale takie nie byly:/

Teraz jest tak:
   
   
   
   
   
   
   
   

Jeszcze nie jest wyrownane "na gotowo" bo bedzie kopane pod ogrodzenie wiec szkoda roboty.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#30
świetna robota, dom prezentuje się rewelacyjnie, działka również w bardzo fajnym miejscu
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu