Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapotrzebowanie na materiał do budowy SSZ wersja podstawowa - kosztorys.
#21
Witam
z powyższych kosztorysów wychodzi że jedyna wliczona usługa po za wiadomo wykopami geodetą i transportami to Konstrukcja dachu z transportem i montażem. Rozumiem że cała reszta to własne wykonanie i nie ma tam innych kosztów pracy?
ok doczytałem :
Nasz dom budowaliśmy pratycznie sami - pomoc mieliśmy tylko przy murowaniu ścian fundamentu i ścian nośnych przez teścia kolegi. Dachówka była położona przez firmę spod Zamościa.
Pozdrawiamy,
Monika i Robert
#22
(04.09.2017, 09:38)qwerty napisał(a): Witam
z powyższych kosztorysów wychodzi że jedyna wliczona usługa po za wiadomo wykopami geodetą i transportami to Konstrukcja dachu z transportem i montażem. Rozumiem że cała reszta to własne wykonanie i nie ma tam innych kosztów pracy?
ok doczytałem :
Nasz dom budowaliśmy pratycznie sami - pomoc mieliśmy tylko przy murowaniu ścian fundamentu i ścian nośnych przez teścia kolegi. Dachówka była położona przez firmę spod Zamościa.
Pozdrawiamy,
Monika i Robert

Tak właśnie dokładnie Smile
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#23
materiał na pokrycie z jakim vatem macie?
#24
Z VAT 8% bo zakupiliśmy z usługą położenia Smile bardziej się to opłaca - to mieliśmy uzgodnione z wykonawcą krycia dachu
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#25
Witamy,
Niebawem wstawimy zdjęcia Smile
Mamy juz tynki a jak będzie pogoda to po 15 listopada wchodzi hydraulik
Pozdrawiamy Smile
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin


#26
Moniko, ile wzieła firma za pokrycie dachu? Chodzi mi o samą robocizne.
#27
witam serdecznie można aktualny kosztorys zobaczyć ?
#28
Witam jak z hydraulikom poszlo?
Ps. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
#29
OKNA + ROLETY + DRZWI ZEWNĘTRZNE:


1. Okna firmy SOLO z montażem                                                                              10.800,00
2. Rolety zewnętrzne nadstawne firmy HANAROL z montażem                                       6.860,00
3. Ciepłe parapety z montażem                                                                                        442,00

4. Drzwi wejściowe od frontu firmy WIKĘD z montażem                                                 4.000,00
5. Drzwi wejściowe do kotłowni firmy WIŚNIOWSKI z montażem                                    1.150,00

SUMA                                                                                                              23.252,00

ELEKTRYKA + TYNKI + HYDRAULIKA + ELEKTRYKA + MIXOKRET :


1. Elektryka z materiałem                                                                                          6.500,00
2. Hydraulika z materiałem                                                                                          2.800,00
3. Tynki z materiałem                                                                                                  6.300,00

4. Podłogówka z materiałem                                                                                      9.820,00
5. Styropian + folia do podłogówki                                                                                3.624,85
6. Mixokret z materiałem                                                                                             2.800,00


SUMA                                                                                                             31.844,85


 

Poza zestawieniem na materiały – koszt ułożenia dachówki z obróbką kominów:

Koszt                    11.500,00 


Załączone pliki
.jpeg   20170831_174727.jpeg (Rozmiar: 56.2 KB / Pobrań: 1,242)
.jpeg   20170831_171149.jpeg (Rozmiar: 39.5 KB / Pobrań: 1,230)
.jpeg   20170831_171221.jpeg (Rozmiar: 42.98 KB / Pobrań: 1,227)
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#30
Rolety z napedem czy reczne?


A tynki jakie Gips czy C-W oraz czy zacierane piaskiem z gipsem?




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu