Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt dla użytkowników forum!!
#31
Też piszę się na grupowe zamówienie. Trzeba założyć temat i wpisują się osoby, które chcą kupić projekt bez zbędnych wpisów.
#32
Też sie pisze na grupowe zakupy jak by co :-)
#33
Wchodzę w to Smile
Proszę założyć, przypnę i zobaczymy jak się rozwinie temat. Jeśli ilość chętnych będzie na poziomie 10 + to zrobię projekt za 1459 zł brutto.
Niemożliwe nie istnieje...
#34
Witam, proszę wszystkich zdecydowanych na zakup projektu o zdeklarowanie się. Jeśli uzbieramy co najmniej 10 osób chętnych cena spadnie do 1459 zł brutto. Liczę że im więcej chętnych tym będzie taniej, jak na gruponie. 
Panie Łukaszu co Pan na propozycje - co 10 projektów 100 zł w dół, czyli 10 chętnych - 1459 zł, 20 chętnych 1359 zł itd. ? 
Żeby nie przegiąć dolną nieprzekraczalną granice można ustalić np. na 1059 zł.
#35
Smile 
NO to ja jestem chetny


#36
Wink 
(07.01.2016, 21:20)Łukasz napisał(a): Witam.
Na każde 500 zarejestrowanych osób zostanie rozlosowany egzemplarz projektu!! Szansa 1:500 Smile

Losowanie odbędzie się co 500-tego użytkownika. W losowaniu udział wezmą tylko użytkownicy od 1-500 kolejno 501-1000 itd.
Całość przeprowadzona będzie w formie losowania pięciuset osób każdorazowo z wykorzystaniem darmowego ogólnodostępnego oprogramowania.
Do programu wprowadzam 500 nicków i wylosowany zostanie jeden.

Zapraszam serdecznie.

Piszę się!!!
#37
Jestem za kupnem projektu w promocyjnej cenie ????
#38
Dzień dobry,

To ja jestem tym pierwszym szczęśliwcem co wygrał projekt. W związku z tym, że jesteśmy już posiadaczami jednego egzemplarza podjęliśmy decyzję aby Pan Łukasz przeprowadził kolejne losowanie wśród pierwszych 500 osób zarejestrowanych na forum a my zrzekamy się na rzecz nowo wylosowanego szczęśliwca wygranego projektu Smile Pozdrawiamy wszystkich i życzymy powodzenia Smile
#39
czekamy na nowe losowanieSmile
#40
W takim razie pierwsze 500 osób minus Pan Marcin znowu w puli.
Tym razem znów na faceta Smile


wesolowski

[Obrazek: wesolowski.jpg]

Niemożliwe nie istnieje...




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu