Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#61
Jest bum budowlane to i koszta sztucznie idą w górę Smile Popyt jest to i odpowiednia podaż z odpowiednimi marżami Smile
Odpowiedz
#62
To wszystko przez 500plusSmile
Odpowiedz
#63
Hurtownicy i składy budowlane tłumaczą wzrost cen materiałów - podwyżkami wprowadzonymi przez producentów. Tymczasem prawda jest prawdopodobnie zupełnie inna. Wytwórcy materiałów budowlanych generalnie nie podnoszą cen, a jeśli to robią, to bardzo ostrożnie. Ceny producentów materiałów wzrosły o około 4% a jak przejdziemy się po hurtowniach to widzimy że ceny są znacznie wyższe. Doniesienia o brakach w hurtowniach i wzroście cen nakręcają jeszcze bardziej sprzedaż hurtownikom a zdesperowani klienci przestają nawet szukać tańszych dostawców i są zadowoleni z tego, że w ogóle kupili materiały, nawet drogo. Tak twierdzi Ryszard Kowalski, prezes Związku Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa. Tak że jak zwykle szary człowiek na końcu tego łańcuszka jest ofiarą i płaci za wszystko.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#64
Witam, zamawiałem wiązary z firmy aldach. Koszt 18000 tyś. (wycena z marca, realizacja tydzień temu) Dom wydłużony o 1metr. Wykonawca pokrycia dachowego bardzo chwalił, że równe itp.
Odpowiedz
#65
Witam, ma ktoś namiar na firmę z Dębna o której w wątku pojawia się informacja?
Odpowiedz


#66
Waldemar Skowroński
Dębno ul. Wojska Polskiego 30
669510520

Jakoś mi ten namiar umknął, gdy szukałem dostawcy wiązarów...

Ale mam inny ciekawy namiar w rejonie woj. lubuskiego/ zachodniopomorskiego/ wielkopolskiego.
Odpowiedz
#67
Jaki inny namiar posiadasz ?
Odpowiedz
#68
Firma Lechnar
Krzyż Wlkp.

U mnie montaż w przyszłym tygodniu, właśnie z tej firmy. Szczegóły wkrótce Wink
Odpowiedz
#69
I jaka cena jak można ?
Odpowiedz
#70
22500 brutto z transportem i montażem.

Cena przyzwoita w porównaniu z innymi firmami (jak na ten region kraju) i moje wymagania, które podniosły cenę:
- kąt 30 stopni,
- okap prosty,
- maksymalnie duże pomieszczenie na strychu (wysokość 2,10),
- dołożony daszek przed wejściem.

Dla porównania ich wycena sprzed kilku miesięcy była tańsza o ponad 2300zł - ale nie zdecydowałem się w porę Sad
Koło kwietnia był wzrost cen drewna - info potwierdzone z kilku źródeł.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu