Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#11
Pytanie do WPW Invest. Jakie są różnice w przekrojach wiązarów między I a III strefą wiatrową przy założeniu III strefy śniegowej w obu przypadkach? Ile więcej zużywa się drewna? Jaka różnica w cenie?
Odpowiedz
#12
Witam,
W związku z dużą ilością zapytań, dział projektowy przygotowuje dla Państwa oferty, na które w chwili obecnej niestety trzeba poczekać około tygodnia czasu.
W dniu dzisiejszym nie było mnie w biurze i nie mogłam w pełni monitorować zapytań jakie do nas napłynęły i jednocześnie przygotowań ofert. W dniu jutrzejszym z samego rana postaram się Państwu udzielić informacji na jakim etapie są Państwa zapytania.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Witam,
Jestem po rozmowach z projektantami, jutro postaramy się rozesłać do Państwa oferty. W związku z tym, iż lokalizacje projektów są w różnych rejonach i do każdego z zapytania trzeba podejść indywidualnie, projektanci dołożą wszelkich starań aby przygotować i wysłać oferty lada dzień.
Pozdrawiam serdecznie
Wioleta Kopka
Odpowiedz
#14
Dziekuje jesli moze pani wyslac oferte na e-mail adam.lisewski@wp.pl projekt bez zadnych zmian.planowana budowa jest w Wielka Nieszawka 9 km od Torunia pozdrawiam
Odpowiedz
#15
(11.04.2017, 14:06)Adam lisek napisał(a): Dziekuje   jesli moze pani wyslac oferte na e-mail adam.lisewski@wp.pl  projekt bez zadnych zmian.planowana budowa jest w Wielka Nieszawka  9 km od Torunia pozdrawiam

Oczywiście, jak tylko otrzymam ofertę, będzie ona wysłana na wskazany adres mailowy.
Pozdrawiam
Odpowiedz


#16
Witam, również dołączam się do wątku...proszę o przesłanie oferty na adres yrokez@o2.pl. Projekt bez zmian, adres budowy: okolice Bydgoszczy, planowany termin 3-4 kwartał 2017.
Odpowiedz
#17
(10.04.2017, 20:52)klonu1988 napisał(a): Pytanie do WPW Invest. Jakie są różnice w przekrojach wiązarów między I a III strefą wiatrową przy założeniu III strefy śniegowej w obu przypadkach? Ile więcej zużywa się drewna? Jaka różnica w cenie?

W odpowiedzi na Pana pytanie:

Dla budynków położonych do 300m n.p.m oddziaływania wiatru w I i III strefie są jednakowe, zatem konstrukcja się nie zmieni.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Bardzo ciekawi mnie co z tego wyniknie, czy nie skończy się na biciu piany jak poprzednio. Mimo zapewnień producenta nikt się nie pofatygował i nie został oddelegowany na forum.
Tak więc trzymam za słowo zgodnie z naszymi ustaleniami  WPW_Invest   Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#19
WPW_Invest mam taką prośbę czy możecie wstawić na forum wycenę dla typowego dachu bez zmian i bez uwzględnienia transportu, bądź z przybliżonym transportem i montażem np. Dla poszczególnych województw, chodzi mi orientacyjnie czy to będzie suma 10000, 20000, 30000 tyś. I składowe tej ceny
Odpowiedz
#20
Łukasz
lada dzień będzie dla 25*, 30* i 35* dla wszystkich stref. Potem w zależności od miejsca realizacji inwestycji pewnie indywidualne negocjacje.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu