Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Dopiewo
#41
dzień dobry!
fajnie, że trafiłem na ten dziennik.
będę chętnie śledził, póki co nie mam za wiele do powiedzenia w temacie, ale mam pytanie odnośnie działki - czy pośrednikiem była firma "Witkowski" czy inny? jak możesz to zdradź od kogo kupiłeś Wink i czy są na "osiedlu" jeszcze dostępne?
sam zastanawiam się nad zakupem działki od nich, praktycznie w tym samym regionie, (Palędzie, Dopiewo, Dopiewiec, Gołuski).
szukam w kwocie do 100.000zł i maksymalnie 800m2.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#42
Pośrednik inny. Na priv mogę podać. Tak są jeszcze wolne działki. W Gołuskach czy Paledziu w takiej kwocie będzie raczej ciężko. Na razie robota stoi że względu na wysoki stan wody
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#43
(28.09.2017, 13:29)maciej87 napisał(a): Warunki prawomocne będą dopiero 9.10.17 więc nie mam już sił na gminę. Petentów mają w ...
Propozycja od Burkietowicza to 16.400 netto (cena kompletna) okap 80 cm
Czas oczekiwania to 8-9 tyg

Hej,

Robiłeś może lokalny rekonesans jeśli chodzi o dostawcę materiałów budowlanych?
Gdzie zamierzasz zakupic bloczki i beton komórkowy?

Pozdrawiam
Przemek
Odpowiedz
#44
Poszło na priv
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#45
Może za kolegę odpowiem. Mogę polecić HDMB Maszewski, Budchem, Butrans. Kupowałem dużo też w Zensofie (polecam), ale to druga strona Poznania. Najtańsze bloczki swego czasu były w Butransie - ale trzeba było długo czekać. Najlepiej zadzwonić wszędzie i pogadać, a najlepiej wypić "kawę" na miejscu - wtedy ceny potrafią magicznie spaść jeszcze o trochę.
Odpowiedz


#46
Dzięki za odpowiedzi. Muszę właśnie zrobić objazd i rozeznać jak to wygląda.
Odpowiedz
#47
(01.02.2018, 20:33)jarzyn napisał(a): Może za kolegę odpowiem. Mogę polecić HDMB Maszewski, Budchem, Butrans. Kupowałem dużo też w Zensofie (polecam), ale to druga strona Poznania. Najtańsze bloczki swego czasu były w Butransie - ale trzeba było długo czekać. Najlepiej zadzwonić wszędzie i pogadać, a najlepiej wypić "kawę" na miejscu - wtedy ceny potrafią magicznie spaść jeszcze o trochę.

Dzięki za informacje. Ja ruszam z budową w przyszłym miesiącu Tarnowo Podgórne i od razu dwa budynki obok siebie ( kolegę namówiłem).
 
W  kupie jest siła i jeżeli  macie namiary na hurtownie w których można zbić cenę przy większym zamówieniu to się pisze.
Odpowiedz
#48
Chyba w każdej można zbić cenę przy większych ilościach niż 3 cegły. Kwestia jest zawsze cen, kosztów dostawy i terminowości (jeśli macie ekipę i potrzebujecie na dany dzień materiał).
Odpowiedz
#49
Ufffffffffff nareszcie zaczęło się bo już myślałem że to się nie uda. Problemem największym była woda, woda , woda.
W zeszłym roku zebrany humus i po tym zaczęła nachodzić woda. Potem zrobiło się lodowisko z którego korzystało pół osiedla Smile
Nie będę wstawiał z tego zdjęć bo chcę zapomnieć już o tym. Kilka nocy nieprzespanych wystarczy.
Jednym z problemów był dren który przechodzi przez działkę i jest po prostu niedrożny.
Wczoraj zalaliśmy ławę i w poniedziałek wchodzą murarze ( koncepcja się zmieniła bo miałem to robić sam ale niestety z uwagi na to że straciliśmy kilka miesięcy to musimy nadgonić. W maju wiązary i dachówka. Dalej nie planuje bo czas pokazał że to nie ma sensu. Na pewno będziemy robić ile się da.
Ławy są całe szalowane bo grunt inaczej nie pozwalał.
   
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#50
Wyrazy współczucia. Obawiam się że u mnie bedzie podobnie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu