Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Dopiewo
#31
(30.08.2017, 14:49)maciej87 napisał(a): Wszystko w ostatnim czasie szło już ładnie a dziś odebrałem projekt decyzji o warunkach zabudowy w którym jest powierzchnia zabudowy 16% co przy działce 736m2 daje 117m2 czyli zonk! Napisaliśmy prośbę o zmianę ale z tego co widziałem analizowali obszar tylko 69 m okół czyli mieli tylko jeden dom!!!! i na tej podstawie wystawili te warunki. Załamani jesteśmy bo za bardzo nie wiemy co dalej.... Już miałem pisać o tym co załatwiłem co się zmieniło ale brakuje sił...

Wystąp o zwiększenie obszaru analizowanego, może się to wiązać z dostarczeniem większej mapy.
przerabiałem to samo Smile
Odpowiedz
#32
   

Witam.
Po burzy przychodzi słońce. Dziś udało mi się dodzwonić do wójta i przedstawić sprawę. Nagle też odnalazł się mój email na którego nikt nie odpisał. Po kilku minutach rozmowy powiedział że zrobi co się da i odpiszą ale podałem nr tel by mieć lepszy kontakt i powiedział że z referatu zadzwonią jak coś się uda ustalić. Po 3 minutach telefon. "Witam tu wójt udało mi się ustalić że przychylamy się do Pana prośby i powierzchnia zabudowy będzie 20% a kąt dachu 25st"- tylko teraz muszę poczekać na oficjalne warunki zabudowy. także wychodzimy na prostą.
Z niemiłych wiadomości to niestety ktoś sobie pożyczył 20mb siatki i akcesoria do ich montażu. Także doszły kolejne wydatki nieplanowane.
Papierologia:
-wniosek o warunki przyłączenia w Enea (16KW)złożony 1.08 odpowiedź i wycena 26.08 a 28.08 podpisaliśmy umowę o przyłącze (termin podany max 9 miesięcy - Pani w punkcie powiedziała że w tej lokalizacji raczej do 4 miesięcy się wyrobią
-wniosek o warunki przyłączenia wody złożony 2.08 popołudniu odpowiedź telefoniczna 4.08 że wszystko już jest ale czekają na podpis przepraszają ale wyślą 7.08 ( takie postępowanie to rozumiem). W ogóle załatwianie u nas w wodociągach czegokolwiek to bajka! Pracuje tam dwóch Panów ok. 80 lat a dla nich zrobić cokolwiek to żaden problem.
-gazownia wniosek o warunki złożony 11.08 a 17.08 wydana decyzja
Koszty podane w kosztorysie będą dziś zaktualizowane.
Na dzień dzisiejszy z ogrodzenia są zamontowane wszystkie słupki itd oprócz 22mb siatki która dopiero do mnie dotarła.
Na ten rok plan bardzo ambitny bo zrobienie SSO aby zimą mieć pole działania.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#33
(31.08.2017, 11:57)maciej87 napisał(a): Na ten rok plan bardzo ambitny bo zrobienie SSO aby zimą mieć pole działania.
To faktycznie bardzo ambitny plan. A uwzględniłeś jeszcze dość spory czas na uzyskanie pozwolenia na budowę? No i uproaomocnienie się decyzji o warunkach zabudowy?
Odpowiedz
#34
Tak oczywiście. Plan ambitny wiem. Niemożliwe nie istnieje.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#35
(31.08.2017, 13:57)maciej87 napisał(a): Tak oczywiście. Plan ambitny wiem. Niemożliwe nie istnieje.
Tylko zanim dostaniesz pozwolenie na budowę to potrwa gdzieś do listopada. Niewiele Ci zostanie tego roku na budowę Smile
Odpowiedz


#36
(31.08.2017, 14:48)marcinur napisał(a):
(31.08.2017, 13:57)maciej87 napisał(a): Tak oczywiście. Plan ambitny wiem. Niemożliwe nie istnieje.
Tylko zanim dostaniesz pozwolenie na budowę to potrwa gdzieś do listopada. Niewiele Ci zostanie tego roku na budowę Smile

Obawiam się że koledzy wypowiadający się powyżej niestety mają rację. Trochę zejdzie z pozwoleniem no a potem cała nadzieja że pogoda będzie dla Ciebie łaskawa, czego nie spodziewałbym się zbytnio po złotej polskiej jesieni Smile  Ale przecież to jest tylko plan Smile  Jak się uda to super a jak nie zdążysz zamknąć SSO to nadrobicie wiosną. Powodzenia Smile
Odpowiedz
#37
Niemożliwe nie istnieje Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#38
Warunki prawomocne będą dopiero 9.10.17 więc nie mam już sił na gminę. Petentów mają w ...
Propozycja od Burkietowicza to 16.400 netto (cena kompletna) okap 80 cm
Czas oczekiwania to 8-9 tyg
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#39
(30.08.2017, 14:49)maciej87 napisał(a): Wszystko w ostatnim czasie szło już ładnie a dziś odebrałem projekt decyzji o warunkach zabudowy w którym jest powierzchnia zabudowy 16% co przy działce 736m2 daje 117m2 czyli zonk! Napisaliśmy prośbę o zmianę ale z tego co widziałem analizowali obszar tylko 69 m okół czyli mieli tylko jeden dom!!!! i na tej podstawie wystawili te warunki. Załamani jesteśmy bo za bardzo nie wiemy co dalej.... Już miałem pisać o tym co załatwiłem co się zmieniło ale brakuje sił...
pierwsze słysze, ze ktoś kupuje dzialke albo projekt nie sprawdzajac warunków zabudowy dla miejsce gdzie mógłby go postawić...
Odpowiedz
#40
Warunki zabudowy które były wystawiane na 32 działki łącznie przewidywały 140m zabudowy plus garaż. Teraz występując dostałem inne. Po wyjaśnieniu już się da się.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu