Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - KOLECHOWICE
#1
Star 
Witam,
Za tydzień (10.04.2017) zaczynamy budowę naszego domku Smile
Postaramy się na bieżąco dokonywać wpisów odnośnie kosztów budowy domu za 150 tysięcy
Big Grin

Projekt w wersji podstawowej z drobnymi zmianami:
1. Powiększenie okna w kuchni
2. Garderoba w pokoju (10) przylegającym do kotłowni - przestrzeń zabrana z pokoju (8)
3. Zmiana wejść do pokoi (8 i 10)
nr pokoi z planu domuza150tysiecy
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#2
Będzie można przyjechać zobaczyć jak prace postępują?
#3
Brick 
Jak najbardziej Smile
Zapraszamy
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#4
Jak pozwolisz ja sie tez wpraszam
#5
Witam. A jaki koszt adaptacji projektu do działki ? A moze macie jakiegoś niedrogiego zaufanego architekta ?


#6
(27.06.2017, 12:33)end1989 napisał(a): Witam. A jaki koszt adaptacji projektu do działki ? A moze macie jakiegoś niedrogiego zaufanego architekta ?

Adaptacja kosztowała nas 2.000. Namiar na architekta - według nas też nie był tani [Obrazek: smile.png] ale wszystko załatwił bardzo szybko -
zadzwoń i zapytaj tel. 81 855 30 00
ARKON Artur Krupa
Adres: 21-100 Lubartów
ul. Partyzancka 9
Pozdrawiam,
Monika i Robert
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#7
Wchodzą w to projekty instalacji: gazowej,elektrycznej, wodnej czy kanalizacji ?
Ile kosztowała mapa do celow projektowych ?
#8
Co do mapy projektowej to koszt 1.000 zł
Co do adaptacji - koszty obejmoway elektryczność, podłączenie wody ze studni i przydomowa oczyszczalnia ścieków to koszt 2.000 zł
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
#9
A macie już upatrzoną jakąś oczyszczalnię? Ja zastanawiam się co lepsze - czy montować wyłącznie osadnik gnilny 3-komorowy ze studnią chłonną czy oczyszczalnię pełnobiologiczną z natlenianiem i sterowaniem automatycznym. Porównywałam ceny na http://www.saga.info.pl/ i wyszło mi 2630 zł netto do 5380 zł netto.

Wiadomo, że cena gra rolę, ale wolałabym zainwestować teraz ciut więcej niż potem dokładać to samo lub więcej podczas eksploatacji.  Ktoś może doradzić?
#10
A skad braliscie wiazary jaka firma, jakies namiary i jak dlugo czekaliscie ??




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu