Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warunki zabudowy
#1
Cześć
Pytanie dotyczy małżeństw Smile 
Powiedzcie, kto u Was był wnioskodawcą o warunki zabudowy (WZ): jeden z małżonków czy oboje? Działkę mamy wspólną.
Jak wybór liczby wnioskodawców wpływał potem na wnioskowanie o pozwolenie na budowę (PnB)?
Jak byli oboje to umowy z dostawcami mediów też na obojga? Czy np. WZ i PnB były na obojga, a potem umowy z dostawcami mediów na jednego. Czy wtedy urząd sienie czepiał?
Odpowiedz
#2
wszystko razem tak spisywali z aktu notarialnego.
Odpowiedz
#3
U mnie WZ i PnB były na obojga, a potem umowy z dostawcami mediów na jednego.
Odpowiedz
#4
Dzięki!!! Zrobię, jak Marcin1978 Smile
Odpowiedz
#5
Marcin i poszli na to, w elektrowni facet kazał na dwoje. W gazowni w sumie już sami na dwoje wypelnilismy.
Odpowiedz


#6
na etapie warunkow zabudowy wydaje sie to bez znaczenia, warunki zabudowy dotycza dzialki a nie osoby.
ksiadz proboszcz tez moze uzyskac warunki zabudowy do mojej dzialki, jesli zachce sie dowiedziec co moglby na niej wybudowac.\
Z tego co wiem warunki zabudowy sa zbywalen wiec, jaki to problem ???
no i warunki wydaje sie z tego co mi w gminie powiedzieli teraz, bezterminowo
Odpowiedz
#7
(31.03.2017, 11:41)Martyna napisał(a): Marcin i poszli na to, w elektrowni facet kazał na dwoje. W gazowni w sumie już sami na dwoje wypelnilismy.

no, nawet facet sam powiedział, że umowa jest sporządzana na jedną osobę. Jak składałem wniosek to żona musiała dać (dokładnie podpisać) jedno pełnomocnictwo - ale we dwoje nie mogliśmy być na umowie. Czyli wniosek, kopie aktu i mapka no i to pełnomocnictwo - umowa przyszła już tylko na mnie, musiałem podpisać i im odesłać (dostarczyć).

gazu nie mam.
Odpowiedz
#8
ja właśnie pisze gazownia. Gaz możemy mieć teraz drugie pismo za ile
Odpowiedz
#9
(31.03.2017, 15:57)Martyna napisał(a): ja właśnie pisze gazownia. Gaz możemy mieć teraz drugie pismo za ile

wejdź na stronę pgnig jest cennik, na dolnośląskim kosztuje 1920zł przyłącze do 15 metrów
,to co powyżej każdy metr płatny w tabeli jest stawka
zależnie od województwa, w cenie projekt wykonanie szafka
od szafki do domu twoja broszka
Odpowiedz
#10
(31.03.2017, 17:07)wesolowski napisał(a):
(31.03.2017, 15:57)Martyna napisał(a): ja właśnie pisze gazownia. Gaz możemy mieć teraz drugie pismo za ile

wejdź na stronę pgnig jest cennik, na dolnośląskim kosztuje 1920zł przyłącze do 15 metrów
,to co powyżej każdy metr płatny w tabeli jest stawka
zależnie od województwa, w cenie projekt wykonanie szafka
od szafki do domu twoja broszka
O dzięki sprawdzę na pewno mam powyżej 15

(31.03.2017, 20:20)Martyna napisał(a):
(31.03.2017, 17:07)wesolowski napisał(a):
(31.03.2017, 15:57)Martyna napisał(a): ja właśnie pisze gazownia. Gaz możemy mieć teraz drugie pismo za ile

wejdź na stronę pgnig jest cennik, na dolnośląskim kosztuje 1920zł przyłącze do 15 metrów
,to co powyżej każdy metr płatny w tabeli jest stawka
zależnie od województwa, w cenie projekt wykonanie szafka
od szafki do domu twoja broszka
O dzięki sprawdzę na pewno mam powyżej 15
szukam szukam i nie widzę jak możesz podeślij link

A w ogóle Pani powiedziała mi że umowa na nie wcześniej niż na 2019 r
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu