Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobudowanie garażu do budynku
(09.06.2017, 07:57)Marcin1978 napisał(a): Wszystko kwestia nazewnictwa - u mnie jest na razie pomieszczenie gospodarcze Wink  a docelowo będzie co innego, taka mała "furteczka" prawna Big Grin

No tak tez można, będzie złotówka mniej niż za garaż.  Tongue
Odpowiedz
Panie Łukaszu czy można liczyć w perspektywie czasu nawet na szacunkowy koszt dobudowania takiego garażu?
Uważam to za istotną kwestię dla osób nie posiadających innych pomieszczeń na działce i nie chcących płacić ogromnych podatków za garaż. Może on również służyć jako miejsce składowania opału co przy małej kotłowni jest jak znalazł.
Odpowiedz
(15.06.2017, 12:55)rafalt1717 napisał(a): Panie Łukaszu czy można liczyć w perspektywie czasu nawet na szacunkowy koszt dobudowania takiego garażu?
Uważam to za istotną kwestię dla osób nie posiadających innych pomieszczeń na działce i nie chcących płacić ogromnych podatków za garaż. Może on również służyć jako miejsce składowania opału co przy małej kotłowni jest jak znalazł.

Witam. Koszt dobudowania garażu należy liczyć proporcjonalnie do kosztów budowy m2 domu. Taką informację uzyskałem w rozmowie z Łukaszem. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam. Fajny pomysł z tym garażem. Na pewno na taki garaż się zdecyduje. Moje wnętrze będzie wyglądać tak że kotłownia będzie w garażu. W miejsce kotłowni przesune pokój i powieksze okno od frontu . Pomiędzy pokojami zrobię korytarzyk z wejściem na prawo i lewo do pokoi i na wprost do garazu. Trzeci pokój bez zmian . Likwidacja WC na większą spiżarnie.
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam wszystkich.
Bardzo fajny pomysł i jestem pewien, że niedługo w całej Polsce będą domy z projektu pana Łukasza:-)) Teraz pytanie, byłbym zainteresowany wybudowaniem takiego domku z  dachem dwuspadowym i garażem przyległym do budynku, z przeniesioną kotłownią do garażu i wiązary podparte na dwóch słupach, schowanych w ściany działowe. Dom miałby wyglądać podobnie jak to zostało zaprezentowane na samym początku tego wątku. Wiem że można to zrobić na etapie adaptacji;-) Byłem u projektanta i mówił że za dobudowanie garażu i zmianę dachu na dwuspadowy wychodzi jakaś astronomiczna cena. Nie można kupić tego projektu chociażby z dostawionym garażem???  Domek miałby powstać w okolicach Włocławka w województwie kuj-pomorskim i 3\4 prac chciał bym wykonać sam;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu