Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobudowanie garażu do budynku
(17.04.2019, 22:13)mirbie napisał(a): Nie bardzo rozumiem Twoje negatywne podejście do zmian w tym projekcie ?

Sierżant sam zrobił sporo zmian, więc sprawdził to na własnej skórze Wink
Co prawda głównie w układzie pomieszczeń...
Widocznie ma swoje przemyślenia na ten temat.

Projekt indywidualny kojarzy się z czymś drogim. Bo kosztuje "pewnie od 4-5 tys.".
A "nasz" projekt to 1,5-1,9 tys. + adaptacja 2-3-4 tys. przeważnie (miałem oferty na 6-8 tys.!).
Jeżeli wyjdzie 3,5 tys. to spoko. Ale często wychodzi 4-5 tys czyli w cenie indywidualnego Wink
Odpowiedz
I to jest odpowiedź :Smile dzięki.
Odpowiedz
...Sierżant sam zrobił sporo zmian, więc sprawdził to na własnej skórze.
Ale bryłę zachowałem.  Big Grin
Mirbie to może tak:
jeśli masz 7 osobową rodzinę, nie kupujesz auta 5 osobowego i przyczepki.
Kupujesz 7 osobowego vana. Tak samo jest z domzą. Po co naginać projekt
jeśli można dostać rozwiązanie szyte na miarę.
Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz
Czy ktoś już może wybudował swój dom z garażem i dachem kopertowym i może podesłać fotki z realizacji?
Odpowiedz
Ja wybudowałem dom z garażem. W środku poczyniłem zmiany konieczne wynikające z zaślepienia jednej ściany, czyli zamieniłem miejscami łazienkę z pokojem.
Dach jest kopertowy na całym domu, bez żadnych uskoków. Po prostu został "wyciągnięty", wejście na strych jest w garażu.
Galeria i wizualizacja 3D w stopce.

Architekt za tę czynność (wraz z ogarnięciem pozwolenia na budowę) wziął 2000 zł, ale to było w 2016 roku.
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
Odpowiedz

Dziękuje
Odpowiedz
Witam. Ja planuje wziąć prawie identyczny rozkład jak u Sierżanta. W pomieszczeniu tam gdzie rekuperacja będę robił drzwi do garażu. Czy może ktoś podać swój projekt z garażem dla poglądu co można jeszcze wykombinować?? ile należy policzyć na taki garaż?? Garaż na 2 auta.
Odpowiedz
(12.08.2019, 17:03)kieras86 napisał(a): ile należy policzyć na taki garaż?? Garaż na 2 auta.

Czego policzyć?
m2? 30-40

Czy PLN?
Proporcjonalnie jak za dom.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu