Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobudowanie garażu do budynku
#31
Witam. Fajny pomysł z tym garażem. Na pewno na taki garaż się zdecyduje. Moje wnętrze będzie wyglądać tak że kotłownia będzie w garażu. W miejsce kotłowni przesune pokój i powieksze okno od frontu . Pomiędzy pokojami zrobię korytarzyk z wejściem na prawo i lewo do pokoi i na wprost do garazu. Trzeci pokój bez zmian . Likwidacja WC na większą spiżarnie.
Odpowiedz
#32
Na chwilę obecną nie ma wersji tego projektu z garażem i z tego co mi wiadomo nie ma takich planów na razie.Zmiany które chcesz w prowadzić są duże i w takich wypadkach lepiej poszukać innego gotowego projektu który spełni Twoje oczekiwania w 100%.Patrząc na Twoje oczekiwania może taki projekt Cię zainteresuje https://z500.pl/projekt/663/Z287,zgrabny...golne.html
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#33
A czy gdybym chciał zaadaptować garaż to da rade tak jak w tym projekcie?
https://z500.pl/projekt/493/Z69_GL_p,z-g...towym.html

Czy nie jest za nisko od gruntu do podbitki dachowej?
Odpowiedz
#34
w czym maz problem, przeciez, zgodnosc z warunkami zabudowy bada sie mierzac, pomiedzy krawedzia okapu a poziomme gruntu przed wejsciem do budynku
Odpowiedz
#35
O garażu można pomyśleć w przyszłości jako obiekt wolnostojący. Garaż stawiamy jak sami na nogi staniemy po budowie domu czy to wolnostojący czy w formie dobudowy.
Odpowiedz


#36
(03.11.2017, 14:58)Sly12344 napisał(a): O garażu można pomyśleć w przyszłości jako obiekt wolnostojący. Garaż stawiamy jak sami na nogi staniemy po budowie domu czy to wolnostojący czy  w formie dobudowy.
Jedyny problem jest taki, że za garaż wolnostojący są dość wysokie podatki. U mnie w gminie jakieś 10x większe niż za garaż w bryle budynku.
Odpowiedz
#37
przecież to nie musi być garaż tylko np. pomieszczenie gospodarcze (w nazwie oczywiście )
Odpowiedz
#38
Nie dam sobie głowy uciąć, ale wydaje mi się że podatek dotyczy wszystkich budynków wolnostojących.Ale to też pewnie jest zależne od gminy.
Odpowiedz
#39
tak ale od pomieszczeń gospodarczych z tego co się orientuję jest o wiele mniejszy
Odpowiedz
#40
Witam wszystkich.
Poważnie zastanawiam się nad projektem dom za 150 tys ale mam pytanie do tych co zmienili troche ten plan a chodzi mi o garaz jak go dolozyliście do tego domu ??? Jaki daliście dach plaski czy moze łączyliści z dachem od domu ???
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu