Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana wszystkich ścian wewnętrznych + przeniesienie kotłowni - Czy to się uda?
#11
rozkład fajny ale kotłownia na paliwo stałe za mała...
Odpowiedz
#12
(07.08.2018, 20:14)radzio napisał(a): jak dla mnie jeden z lepszych pomysłów szkoda że tak późno zawitaliście na forum! Pozdrowienia z Rybnika!

Bardzo nam miło że się podoba.

(07.08.2018, 21:43)aarek1404 napisał(a): rozkład fajny ale kotłownia na paliwo stałe za mała...

Dlatego właśnie wrzuciliśmy tutaj do oceny, bo kompletnie się na tym nie znamy.
Propozycja która padła na przeniesienie do kotłowni do Pralni, bardzo nam pasuję i jeśli tylko będzie taka możliwość to skorzystamy z takiego rozwiązania Smile
Odpowiedz
#13
Fajnie, że ktoś również z mojej miejscowości będzie budował Smile My z żoną dopiero zakupiliśmy działkę i ogarniamy papiery. Na jakim osiedlu planujecie budowę? Jak adaptacja fundamentu pod szkody górnicze? Możecie polecić jakiegoś projektanta/architekta w mieście?
Odpowiedz
#14
Super fajnie przerobione. My z żoną starujemy kwiecień/maj 2019 Smile
Odpowiedz
#15
Jeżeli przeniesiemy kotłownię w pomieszczenie po lewo od wejścia to w którym miejscu można zamontować jednostke zewnętrzna od pompy ciepła?
Odpowiedz


#16
Generalnie projekt fajny, obawiam się jedynie że te schody się nie zmieszczą widzę że jest tam jakieś 2,2 metra długości, tym bardziej przy pełnej zabudowie stopni tak jak pokazano na zdjęciu. Szybko kalkulując zmieści ci się tam 11 schodków po 20cm szerokich (zdecydowanie za wąskie przy pełnej zabudowie) do tego wysokość stopnia była by powyżej 24 cm -> bardzo niebezpieczne i niekomfortowe schody, musicie to przemyśleć.

Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz
#17
Pewnie że się uda, ja też zmieniam rozkład pomieszczeń, życzę wytrwałości w dążeniu do celu
Odpowiedz
#18
Obecnie mieszkamy w domu ktory ma salon o wymiarach 6m x 3m nie jest to przestrzen otwarda i uwazamy ze taki ksztalt jest nie praktyczny i nie zbyc fajny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu