Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaż 2 stanowiskowy płaski dach
#11
(19.03.2018, 01:05)piotres napisał(a):
(10.12.2017, 23:17)wojtek5379 napisał(a): Ja ostatnio pomyślałem o czymś takim http://www.files.kratpol.eu/56-269094914...G_0075.JPG  gość który stawiał mi płot betonowy. Mówił mi że robią też takie garaże jak w linku na 2 auta + jakąś graciarnie. Cena jest dość bardzo atrakcyjna przynajmniej tak mi się wydaje Smile
3tys za same ściany bez posadzki i dachu i bramy garażowej + na sam koniec możesz to ocieplić zatynkować i wygląda jak normalny garaż.

czy masz może kontakt z tą osobą?

Miałem okazję robić kiedyś taki garaż. Olej gości, zamów elementy czyli słupki na wpust oraz panele i we dwie osoby postawisz to w 2-3 dni Smile  to jest prosta robota i aż szkoda komuś płacić, kasę przeznacz na dach i bramę, pozdrawiam.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#12
@piotres 
Plany się zmienił, ruszyliśmy o wydanie warunków na garaż. I postawimy go w samym narożniku działki :Smile 6,5 x 6,5 + do tego będzie dostawiona wiata
Odpowiedz
#13
Gregorek oczywiście, że sam to zrobię, nawet ociepliłbym to z zewnątrz i otynkował - aby wyglądało jako tako. Chodziło mi o same elementy, bo szukając na dolnym śląsku znalazłem tylko słupki maksymalnie 3m a chętnie bym kupił 4m i jeden metr kopał i zalał.


Wojtek - a pochwaliłbyś się tym jak tylko rozpoczniesz garaż?

Ja z racji wiecznego garażowania chciałem coś minimum 6x6 I sam garaż bez przeznaczenia na garażowanie samochodu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu