Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blaszak otynkowany
Jedyny problem to fakt ze fajny blaszak 4x6 z 2 spadowym dachem i brama podnoszona to z 4.500 + elewacja to juz okragla sumka? Wiec nasowa sie pytanke czy to tak naprawde tanio?????
Odpowiedz
Na all blaszak cynkowany 4x6 z bramą podnoszoną to koszt 2600zł. Napęd kilka stówek no i pozostaje styropian kleje i tynk. Najdroższy to chyba będzie tynk. Myślę że 5tyś powinno spokojnie wystarczyć, a murowany to wyjdzie wiele wiele więcej. Wiele osób i tak kupuje blaszak na budowę więc to taka pozostałość po budowie.
Odpowiedz
Zrobiłem garaż 5,8mx5,8m dach jednpospadowy przód 3m a tył 2,5m (na zgłoszenie). Fundament to płyta betonowa 6x6m x 0,23m ze zbrojeniem góra i dół siatka fi6 oczko 15. Do tego na dach 12cm styro a w ściany 3cm (budowany z profila 60x30x3,2) Środek folia + osb 10mm a brama 2-skrzydłowa 3x2,5m wysoka. Koszt przeszło 20tys i powiem jedno (chce go jeszcze styro z zew obić) - nigdy więcej - teraz 2 garaż chce normalnie budować z np solbetu + normalne fundamenty. Wyjdzie podobnie a jakość lepsza. Jedyny plus że mam ten garaż na g11 podłączony i budowe mogę ciągnąć ze swojego prądu
Odpowiedz
Strasznie duzy koszt. Wstaw foto jak to wyglada.
Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz
http://naforum.zapodaj.net/cf16e329182a.jpg.html Zdjęcie z zew. Dach antracyt reszta ocynk. blachy łapane na śruby + nakrętki na wylot
Odpowiedz

Wszystko fajnie odnośnie ocieplenia garażu ?. Ale jak ocieplić dach żeby nie skraplała sie woda do środka ? Styropian i na nie go folia ?
Odpowiedz
Ja na stelaz dalem folie paroprzepuszczalna,na to blacha. Pod folie styro i teraz tez folia +stelaz lekki drewniany zeby przykryc czyms ladnie strop (takie plastikowe szerokie panele sa bez widocznych laczen, proste)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu