Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Zduńska Wola/Henryków
#61
Dziś membrana i łaty


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#62
cześć czy można wiedzieć jakie koszty poniosłeś do tego stanu jak na zdjeciu ssz
Odpowiedz
#63
Daszek prawie skończony


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#64
Daszek skończony.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#65
Czym komi obłożony? Blacha z tego samego systemu?
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz


#66
Tak, blacha Balex Metal kominki wentylacyjne też.
System rynnowy Marley
Odpowiedz
#67
Znasz kosztorys ten co prowadziłem u Huberta?
Jakbyś znalazł wolną chwilę to bym prosił o porównanie dachu od a-z . Sam dach. Zobaczymy jak wygląda porównanie dachu dwuspadowego do koperty. Wiem, że tu jest blacha a tam ceramika, lecz mimo to ciekawi mnie to porównanie.
Pozdro
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#68
Licząc na szybko to jakieś 5 tyś. mniej wyszło
Odpowiedz
#69
O to to bardzo chetnie zobacze porownanie 2spadowego z blacha do czterospadowego wg kosztorysu u Huberta
Odpowiedz
#70
(26.04.2017, 07:56)jarzyn napisał(a): Materiał jest mocno zależny od regionu. Wielkopolska (okolice Poznania) to 90% ceramika, okolice Inowrocławia, kujawsko-pomorskie - 80 - 90% bk lub silikat. Wynika to pewnie z doświadczenia ekip murarskich w regionie, mody etc..

ja buduje w inowroclawiu ten dom i tez z termotonu ! u mnie w dzienniku budowy opisalem dalczego termoton jest lepszy ( wg wiekszosci ) od gazobetonu ( , ktory wg mnie jest najgorszym budulecem do budowania domu !!! ) 
Poza tym jesli ktos ma jeszcze dylemat gazobeton czy cegla ceramiczna niech sobie odpowie na 1 pytanie ... czy widzial kiedykolwiek zamek z gazobetonu ??? z cegly stoja cale wieki !!   ( taki żarcik Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu