Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tynki maszynowe
#71
38 za gips. 42-43 za cw. Chce gips, ale czy to nie za dużo jak na tą chwile Dolnośląskie.
Odpowiedz
#72
Ja płaciłem 29 miesiac temu za cw rowniez na dolnymslasku
Odpowiedz
#73
28zl na teraz czestochowa
Odpowiedz
#74
Dolnośląskie 27zł gipsowe
Odpowiedz
#75
Jakie trzeba mieć przyłącze energetyczne by obsłużyło agregat? ile kW?
Odpowiedz


#76
14 kw
3 fazy
bezpieczniki typu c
Odpowiedz
#77
13kw, 3 fazy, bezpiecznik c25
Odpowiedz
#78
Najpopularniejsze maszyny mają silniki nie całe 10 kw. Jeśli zabezpieczenia w rozdzielni jest b25 to prawię zawsze działa a jeśli jest nawet c16 czy c20 to zawsze. Chyba że bezpośrednio z rozdzielni i tam chyba nie jest ani b ani c to 20 starcza
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#79
Po rozmowach z tynkarzami każdy chciał c25, u nas był b25 i mówili że będzie wybijał
Odpowiedz
#80
   
Witam.
U nas ekipa tynkarska się nie popisała. Nie dość, że tynki miały być zrobione pod malowanie, a nawet jedna ściana się nie nadaje to jeszcze na dodatek jedna popękała.
No i tutaj pytanie do Macieja: jaki może być tego powód?
Ściana była na pewno gruntowana jak i pozostałe, a tynk pękł tylko na jednej  ścianie i tylko z jednej jej strony.
Pod spodem jest głucho, więc wygląda jakby odparzyło go od ściany, ale dlaczego?

Na początek goście mieli problem z wystartowaniem agregatu (bezpiecznik B25 był za mały, potem spaliła im się cewka itp.) i się zastanawiam, czy maszyna mogła w pewnym momencie nie wymieszać zaprawy jak trzeba?


Myślałem, że może grunt jeszcze nie wysechł kiedy zaczęli tynkować i mogło odparzyć, ale nie zaczynali od tej ściany, więc na innych ścianach problem by wystąpił szybciej.

Czy miałeś może taki przypadek?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu