Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utwardzenie drogi dojazowej do posesji ?
#21
(21.03.2018, 22:16)Kiczka16 napisał(a): Witam. Mam do utwardzenia 160 m drogi. Najtaniej mam cegłę rozbiórkową wywrotkę 18 ton za 150zł z transportem. Dodam że 100m jest drogi gminnej a 60 wewnętrznej (na dzień  dzisiejszy gmina nie chce utwardzić te 100 m). Powiedzcie czy sprawdzi sie jak wykorytuje na 20cm wrzucę cegłę a na nią jakieś kruszywo w celu wyrównania. Chodzi o to żeby jakiś sprzęt mi wjechał. I jaka szerokość drogi wystarczy? Pozdrawiam

Pamiętaj, że wszelkie czynności na drodze gminnej - nawet takiej nieutwardzonej - za ich zgodą.
Cegła na stała podbudowę słabo się nadaje bo z biegiem czasu się  lasuje.
Odpowiedz
#22
Wiem liczę sie z tym że cegła się lasuje ale wsadzić kupę kasy w gminna drogę to trochę słabo. Gadałem z Burmistrzem to mówił że zrobią drogę tylko trzeba poczekać. najbardziej się boję że przyjedzie beton i powie że nie wjedzie. Chociaż jak będzie suche lato to myślę że powinno być twardo tylko znowu być uzależnionym od pogody też trochę lipa, zachciało się działki polu :-)
Odpowiedz
#23
U mnie polna droga dojazdowa około 200m i wszystko dojechało
Oprócz jednej gruszki, która ugrzęzła, ale to wina młodego ierowcy, który zatrzymał się w najgorszym miejscu.
Jeśli droga nie była ostatnio przekopywana i jest w miarę stabilna to wszystko powinno przejechać
Odpowiedz
#24
Problem w tym że to jest pole i chyba coś tam jest posadzone ale ostatnio jak były przymrozki to nie było problemu z wjazdem osobówką z przyczepką załadowaną ale wiadomo przyczepka to nie ciężarówka :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu