Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy: Budowa domu wg. projektu domza150tysiecy
#31
25 tys za stan SSO?
Odpowiedz
#32
Szukam wykonawcy w Szczecinie :-). Pozdrawiam
Odpowiedz
#33
(07.11.2017, 02:32)Coberetti napisał(a):
(27.10.2017, 22:45)Aluna napisał(a): hallo Wielkopolskie?? szukamy wykonawcy/ wykonawców okolice Poznań-Kościan-Leszno podbijam temat, serio nikt się nie zgłosi??

Ja w Gorzowie wlkp. Lubuskie buduje sam (inny projekt)ale z ciekawosci szukalem wykonawcow i slabiutko to wyglada wyceny do dzis nie ma takze wspolczuje co nie ktorym ze trzeba placic i sie wrecz prosic

ja pod Gorzowem Wlkp i też buduje sam (inny projekt), bo raz że na fachowców dobrych trzeba bardzo długo czekać, a dwa że Ci co mają czas od tzw. ręki to są dosłownie partacze i złodzieje, bo miałem do czynienia z fundamentem jak u mnie robili aż w końcu ich pogoniłem i sam robię reszte
Odpowiedz
#34
Witam szukamy ekipy stan SSO - mazowieckie - okolice Błonia. Ktoś godny polecenia
Odpowiedz
#35
Ja mam podpisana umowe z wykonawcami wszystkie prace do wysokosci wienca+kominy. 20tys Płock
Odpowiedz


#36
Witam, poszukuje wykonawcy do budowy domu wg. projektu domza150tysiecy do stanu surowego otwartego !!! Pod Łodzią a dokładniej Rzgów
Odpowiedz
#37
Czy ktoś zna i poleci firmę do budowy na dolnym śląsku?
Odpowiedz
#38
Piotres zapytaj tutaj NEX-BUD Przemek
powiedz że jesteś od Michała sąsiada .Wink może coś poradzi wiem że jest zawalony robotą ale może da radę Wink
Odpowiedz
#39
Ja mam podpisaną umowę z wykonawcą, wszystkie prace do wysokości wieńca+komin. 15tys. okolice Lublina
Brygada sprawdzona. Rozbieżność wykonawców 15-25 tys. Mega sprawdzona brygada 20tys tylko terminy na 2019.
I szef nie podatny na sugestie (on wie jak budować) Nikt nie chce szalować fundamentów. W lubelskim to chyba taka
tradycja, poddałem się.Niech leją na folię
Odpowiedz
#40
Bardzo dobra kwota. U mnie w okręgu za mniej niz 50 tys za ten stan żadna firma nie chce siadać do rozmów.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu