Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy: Budowa domu wg. projektu domza150tysiecy
#11
(21.03.2017, 16:47)maciej87 napisał(a): Ja miałem wyceny od 15 do 24 za murowanie. Ale w rozmowach telefonicznych przeważnie chcieli już po 15 wszyscy
Murowanie, czyli od fundamentów po wieniec?

Rozmawiałem przed chwilą z zaprzyjaźnionymi fachowcami od dachów. Powiedzieli, że liczą 25-30PLN za m2 dachu. W cenie oprócz łat,  kontrłat, membrany i dachówki jest też obróbka kominów i montaż i obróbka deski okapowej. 
Czyli wychodzi ok 5000 za robociznę przy dachu.
Odpowiedz
#12
Tak to cena tylko za murowanie. Ja miałem wyceny za dach droższe ale będę szczegółowo szukał jak już przyjdzie czas na mnie (teraz biegamy za działka)
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#13
Ja jestem ugadany tak. Sam robię fundamenty.
1.Murowanie ścian
2.Zrobienie wieńca
3.Murowanie ścian działowych
4.Murowanie kominów z obróbką

12 tyś zł za robotę.

Czy dużo-mało nie wiem ale z naszych okolicznych cen to najtaniej.
Odpowiedz
#14
Hej, również szukamy wykonawcy do SSO, ktos cos poleci z okolic Poznania? ( konkretnie Kościan)
Odpowiedz
#15
(21.03.2017, 15:10)czarny286 napisał(a): U mnie w pomorskim . 20 tys stan surowy otwarty .

netto
Odpowiedz


#16
(23.03.2017, 20:24)grambez napisał(a):
(21.03.2017, 15:10)czarny286 napisał(a): U mnie w pomorskim . 20 tys stan surowy otwarty .

netto

Tak. To jest netto.
Odpowiedz
#17
U mnie w łódzkim, za wykonanie fundamentów, ściany nośne i działowe oraz wieniec, kominy 17 tysiecy.
Odpowiedz
#18
(21.03.2017, 16:53)patryk91 napisał(a): Witam, również poszukuje wykonawcy do budowy domu wg. projektu domza150tysiecy do stanu surowego otwartego Siekierki Wielkie gmina Kostrzyn, są to okolice Swarzędz/Poznań Smile

Hej.I jak tam,macie namiary na jakies firmy wykonawcze z rejonow Poznania chetne do takiej roboty jak wspominales?
Odpowiedz
#19
Witam, czy mamy jakieś namiary na budowlańców w woj. śląskim (Mikołów). W przyszłym roku będę zaczynał budowę i szukam potencjalnych wykonawców.

Pozdrawiam All. Smile
Odpowiedz
#20
maarss jak będziesz miał info z wyceną daj znać na priv albo tutaj ile wołają ja z Pyskowic koło Gliwic Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu