Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co przeznaczyć kwotę 5000
#21
Brat skontaktował mnie z polecanym przez niego hydraulikiem który będzie u mnie wykonywał instalacje (prowadzi dużą firmę, ma sklep, magazyn). Dogadałem się z nim w taki sposób, że kupię w chwili obecnej u niego cześć materiałów potrzebnych na wykonanie podłogówki i instalacji sanitarnej. Zakupiony sprzęt oddaję mu w "depozyt". Plus jest dla mnie taki, że za 5 lat gdy będę potrzebował tych materiałów zawsze będą one nowe, a nie 5-letnie. Gdyby okazało się że jest czegoś za dużo to "zwracam" mu materiał, a pobieram inny w tej samej cenie.
#22
lucky madre posuniecie
#23
(09.03.2017, 09:15)lucky napisał(a): Brat skontaktował mnie z polecanym przez niego hydraulikiem który będzie u mnie wykonywał instalacje (prowadzi dużą firmę, ma sklep, magazyn). Dogadałem się z nim w taki sposób, że kupię w chwili obecnej u niego cześć materiałów potrzebnych na wykonanie podłogówki i instalacji sanitarnej. Zakupiony sprzęt oddaję mu w "depozyt". Plus jest dla mnie taki, że za 5 lat gdy będę potrzebował tych materiałów zawsze będą one nowe, a nie 5-letnie. Gdyby okazało się że jest czegoś za dużo to "zwracam" mu materiał, a pobieram inny w tej samej cenie.

To własciwie teraz możesz wziąć "cokolwiek" a za 5 lat wymienisz na to co faktycznie będziesz potrzebował Smile.
#24
Tak, ale tylko co się wiąże z hydraulikąSmile
#25
(09.03.2017, 10:56)lucky napisał(a): Tak, ale tylko co się wiąże z hydraulikąSmile
Sam zbiornik CWU to ok 3000 Smile


#26
Cała kwota pójdzie na te zakupy hydrauliczne. W przyszłości zawsze to będzie koszt budowy mniejszy o te 5k.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu