Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daszek nad wejściem
#21
Siemanko,

ostatnio ostro dumałem i wymyśliłem takie cudo odnośnie zadaszenia nad wejściem do domu. Nie oszukujmy się jest wg mnie niezbędne, głównie wizualnie, ale też ze względów praktycznych. Proszę o fachowe opinie co do konstrukcji , czy wg was taka konstrukcja się sprawdzi, czy nie powygina jej itp.
Generalnie plan mam taki aby zrobić fundament punktowy pod słupy 2 szt , zrobić konstrukcję z drewna C24, okręcić płytą osb 18mm, na to wszystko styro 5 cm , klej, siatka i tynk. Cała konstrukcja nie będzie styczna z domem, ok 15 cm odsunięta, całkiem niezależna. Proszę o opinie , choć odnośnie gustów czy ładne czy nie ładne niekoniecznie  Tongue generalnie dla mnie sztos , na pewno nadaje nowoczesności całej bryle. Dzieki za opinie! pozdro


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#22
a moze zrobić takie coś z profili zamkniętych, pomalować np. proszkowo, z jednej strony np. deski a z drugiej jakaś szyba/plaxa. pomysł fajny tez bede chciał jakiś mini ganek zrobić
Odpowiedz
#23
Wiesz z profili robi się problem z samodzielnym montażem, dochodzi spawanie, waga konstrukcji i cena pewnie zdecydowanie wyższa. Jeśli chodzi o konstrukcję z drewna c24 jak na wiązary, mogę zamówić w firmie wiązarowej, wszystko wytną na wymiar i pozostaje tylko poskręcać do kupy , wydaje mi się że wyszłoby to fajnie. Pewnie tak zrobię i zobaczymy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu