Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanalizacja pozioma budynku. Zapotrzebowanie materiałowe, wyznaczanie podejść.
#21
Witam

czy ktoś się orientuje czy lepiej robić przydomową oczyszczalnie ścieków czy lepiej szambo ? Mam problem tego typu że wodę muszę 50 metrów poprowadzić na swój koszt a o kanalizacji muszę zapomnieć, wodociągi mnie nie poprowadzą kanalizacji do mojej działki i tu mam dylemat co zrobić - ktoś pomoże - maiła taką sytuację ?
Odpowiedz
#22
Jeżeli nie planują w twoim regionie kanalizacji zrób oczyszczalnie
Odpowiedz
#23
(02.03.2019, 13:00)lukas0685 napisał(a): Jeżeli nie planują w twoim regionie kanalizacji zrób oczyszczalnie

lukas0685 Ty masz taką oczyszczalnie?
Odpowiedz
#24
ja mam szambo na teraz, ale za rok robią kanalizację i będe się podlączać. Inaczej robiłbym oczyszczalnie.
Odpowiedz
#25
Jakby ktoś miał info na temat przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków to byłbym wdzięczny za opinie, też stoję przed wyborem bo u mnie kanalizacji we wsi na pewno nie będzie.
Odpowiedz


#26
U mnie teren za niski i od końca kanalizacji gdzie się kończy do mnie to. 70m i wodociągi nie mają na najbliższy czas planów pociągniecia dalej... Nóż się otwiera w kieszeni....
Odpowiedz
#27
ta lista z 1 strony potrzebnych kolanek i rur jest dla lustrzanego odbicia, dla normalnej wersji rozumiem ze tez się okaże wystarczająca...?

W sobotę chcę robić kanalizę i nie wiem czy jak kupie to samo co łukasz dla lustrzanego to bedzie ok.....
Odpowiedz
#28
Bedzie ok. Powinno jeszcze sporo elementów zostać po skonczonej pracy
Odpowiedz
#29
SZUKAM SCHEMATU PODEJŚĆ KANALIZY WERSJA PODSTAWOWA, POMOCY!!!
Odpowiedz
#30
również szukam schematu kanalizacji wersji podst. - ktoś coś ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu