Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotorelacja z budowy
#21
Czyli u mnie walą z górnej półki wiedziałem chcą mnie oskubać złodzieje? hihi żart no pewnych kosztów się nie uniknie

Coś mi emotki nie pokazuje w odpowiedziach tylko znak zapytania
Odpowiedz
#22
(27.02.2017, 00:37)Łukasz napisał(a): Adaptacja 2500. Kierownik 2000.
Jak w jednej osobie można pogawędzić o cenie

Mam odzew od kilkudziesięciu userów co mają projekt.
Cenowo 1500-3000  adaptacja.
Kierowanie budową 1800-3000.
U mnie średnia.

U mnie adaptacja wyniosła 1200 zł, 
kierownik 1500 zł. 
Niektórzy chyba chcą jednak "kroić "  Confused Confused
Odpowiedz
#23
Big Grin 
A takie pytanko odnośnie szerokości wykopu. Ta szerokość ławy jest jak w projekcie czy trochę zaoszczędzone na szerokości?  Smile
Odpowiedz
#24
(27.02.2017, 10:07)Dominika napisał(a):
(27.02.2017, 00:37)Łukasz napisał(a): Adaptacja 2500. Kierownik 2000.
Jak w jednej osobie można pogawędzić o cenie

Mam odzew od kilkudziesięciu userów co mają projekt.
Cenowo 1500-3000  adaptacja.
Kierowanie budową 1800-3000.
U mnie średnia.

U mnie adaptacja wyniosła 1200 zł, 
kierownik 1500 zł. 
Niektórzy chyba chcą jednak "kroić "  Confused Confused
Dminika nie załamuj mnie będę jeszcze rozglądał się, popytam już budujących w mojej okolicy a nóż widelec znajdę i taniego i dobrego może takie cuda się zdarzają
Odpowiedz
#25
Tyle to kosztuje.
Jak będziesz już z kimś dogadywał to zapytaj koniecznie czy w cenie zrobi Ci zmiany.
Bo możesz zapłacić 1700zł i za każdą zmianę kasa dodatkowa.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz


#26
(27.02.2017, 17:06)pepliszon napisał(a): A takie pytanko odnośnie szerokości wykopu. Ta szerokość ławy jest jak w projekcie czy trochę zaoszczędzone na szerokości?  Smile

Szerokosc u góry to 35 cm, na dole bylo poszerzone szpadlem po 10 cm z kazdej strony, czyli bylo około 55 cm. Taka szerokość w zupelnosci wystarczy, tym bardziej ze jest to odlany i zbrojony  monolit a cały domek jest lekki.
Odpowiedz
#27
(27.02.2017, 00:32)ŁukaszSchick napisał(a):
(26.02.2017, 23:58)krzysztof85 napisał(a): ŁukaszSchick nie martw się. U mnie adaptacja projektu wyszła 2500 zł + VAT. Bez żadnych zmian.

No to już trochę mi spokojniej a już się bałem że ktoś mnie chce w ciula zrobić i na biednym poltoniu zakasować ile się tylko da ? 
A pytanie bo jeszcze mi wywalili tekstem że trzy tysie za kierownika budowy chcą na całe szczęście już brutto ? dużo?

Michał P. A z jakiego rejonu Polski jesteś? Ja Dolny Śląsk

Ja z Podkarpacia, ale nie wiem jakie ceny mają inni projektanci. Ja brałem po uwagę tylko tego, który mi to robi obecnie, więc się nawet nie orientowałem u innych.
Odpowiedz
#28
Dziś z powodu pięknej pogody troszkę szybciej urwałem się z pracy i pomalowałem bloczki betonowe dysperbitem. Może to niewiele, ale dla mnie to zawsze coś, tym bardziej, że z pracy wracam dopiero o 17:30. Czekam na dłuższe dni, wtedy robota na pewno ruszy i będę mógł wrzucić więcej zdjęć i filmików z naszej budowy systemem gospodarczym.


Odpowiedz
#29
(20.03.2017, 21:12)deeropolskie napisał(a): Powoli aby do przodu, tez bede bral sie wieczorami po pdacy,  jak sie uda jeszcze w tym roku. Polecam plytkowanie we wlasnym zakresie jak sa rowne sciany i podlogi, to powinna byc poezja, ja juz nawet na 5cm kleju miejscami kladlem i wyszlo ok, i czekam na kolejne 150m2 plytek, juz nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje te systemy poziomowania. jeszcze papiedow nie mam a juz prawie plytki w sobote kupilem, super ceny w leroy sa teraz na urodziny....

Oczywiscie płytki też sam będę kładł, ale mam nadzieję, że sciany wyjdą mi na tyle równo że nie będą wymagały rownania pięciocentymetrową warstwą kleju do płytek  Big Grin
Odpowiedz
#30
(20.03.2017, 21:12)deeropolskie napisał(a): Powoli aby do przodu, tez bede bral sie wieczorami po pdacy,  jak sie uda jeszcze w tym roku. Polecam plytkowanie we wlasnym zakresie jak sa rowne sciany i podlogi, to powinna byc poezja, ja juz nawet na 5cm kleju miejscami kladlem i wyszlo ok, i czekam na kolejne 150m2 plytek, juz nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje te systemy poziomowania. jeszcze papiedow nie mam a juz prawie plytki w sobote kupilem, super ceny w leroy sa teraz na urodziny....
a to chyba jest jakiś pomniejszony dom? u Łukasz na budowach wydaje się większy, dłuższy szerszy?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu